5 dakikada magazin turu (2 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

02 Ağustos 2020, Pazar 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Süreyya Yalçın'a neler oluyor?

Süreyya Yalçın'a neler oluyor?

Süreyya Yalçın’ın, Amerika-Miami’deki 25 milyonluk malikanesinin havuzunda verdiği pozlar dikkat çekti. Sosyal medya, Yalçın’ın zayıflığını konuştu. Geçen kıştan bu yana adeta eriyen Süreyya Yalçın zayıf kalmak uğruna zorlu diyetler yapıyor, detoks kamplarına katılıyor. ‘Dur artık’ diyen yakınlarına “Kendimi çok iyi, sağlıklı hissediyorum” diyor.

Aşk sorusuna cevap verdi

Aşk sorusuna cevap verdi

Nilperi Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi önceki akşam Etiler Da Mario’daydı. Arkadaşları ile buluşup bayram yemeği yediler. Dizi çekimleri nedeniyle tatile çıkamayacağını söyleyen Nilperi Şahinkaya, “Sıkı dostunuz Kerem Bürsin’in Hande Erçel ile aşk yaşadığı söyleniyor, doğru mu?” sorusuna gülerek “Hiç bilmiyorum ama olursa da hayırlı olsun” yanıtını verdi.

İstanbul'dan kuaförünü getirtti

İstanbul'dan kuaförünü getirtti

Ada Pekkan, 18 Temmuz’daki konseri için Bodrum’a gitmişti. Sahne programından sonra tatile başlayan Süper Star, Kurban Bayramı’nı yazlığında geçiriyor. Ajda Pekkan, İstanbul’daki kuaförü Mete Şimşek’i uçakla Bodrum’a getirtti. Evinde saçlarına kaynak yaptırdı. Mete Şimşek’in yol, yemek dahil tüm masraflarını da karşıladı.

İltifat yağmuru

İltifat yağmuru

İlayda Alişan fotoğrafçı Cem Talu’nun özel pozlar verdi. Mayolu karelerini Instagram sayfasında paylaştı. 100 binin üzerinde beğeni alan 24 yaşındaki oyuncuya iltifat yağdı.

İşte bazı yorumlar:

● “Barbara Palvin senin getir götürünü yapar”.

● “Resmen hemcinslerini çatlatıyorsun.”

● “En güzel bayram hediyesi.”

● “Bu kadar güzellik fazla ama.”

Sudan çıkmak bilmedi

Sudan çıkmak bilmedi

1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz’ın Hollandalı eski eşi Watze de Vries’ten olan kızı, Tara de Vries (22), Miss Turkey 2018’de ikinci seçilmişti. Bodrum tatiline devam eden eski kraliçe dün denizden çıkmadı. Saatlerce yüzdü. Görenler, “Balık gibi. Deniz kızından farksız” yorumlarını yaptı.

Çocukluk arkadaşı giydirecek

Çocukluk arkadaşı giydirecek

Simge Sağın, Harbiye Cemil Topuzlu’da 5 Ağustos’ta sahneye çıkacak. Dansçı ekibi ile özel şovlar hazırlayan popçu, Harbiye’deki ilk konseri için modacı Gülşah Saraçoğlu’nun kapısını çaldı. 3 ayrı kostüm hazırlatttı. Modacı bunun için bir hafta atölyesine kapanıp tüm çalışanlarını seferber etti. Simge Sağın ile Gülşah Saraçoğlu çocukluk arkadaşı. 5 yaşından beri birbirlerinden hiç ayrılmadılar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya hamile mi?