5 dakikada magazin turu (2 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

02 Ekim 2020, Cuma 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Evde neler oluyor?

Evde neler oluyor?

Sıla ile ünlü şef Hazer Amani 9 ay önce nikah masasına oturdu. “Sıla ile hayat çok eğlenceli” diyen Amani sözlerine şöyle devam etmiş:

Birlikte sürekli üretiyoruz. Müzik, yemek, kitap okumak, film izlemek ve spor bizim evin vazgeçilmezleri.


Aşkı tarif etti

Aşkı tarif etti

Miray Daner, MAG dergisine verdiği röportajda aşkı şöyle tarif etmiş: “Aşıkken şeffaf, içten ve samimiyim. Aşk sadece iki insan arasında değildir. Doruklarda yaşanan bir sevgi çeşididir.” Daner, 2.5 yıl aşk yaşadığı Kubilay Aka’dan kendisine ihanet ettiği için ayrılmıştı.


Titizliğim pandemide işe yaradı

Titizliğim pandemide işe yaradı

Kanal D’deki ‘Hekimoğlu’ dizisinin Dr. Zeynep’i Damla Colbay Formsante dergisine pandemide yaşadıklarını anlattı:

Ben normalde de ellerimi neredeyse günde 20 kez yıkayan biri olarak, çok zorlanmadım. Kendime kokularını çok sevdiğim kolonyalardan koleksiyon yaptım. Çantamda onları taşıyorum. Maskemse her zaman yüzümde.

480 bin TL’ye 8 şapkalı klip

480 bin TL’ye 8 şapkalı klip

Hande Yener albümüne adını veren ‘Carpe Diem’in klip çekimi için 10 ay önce İtalya- Milano’ya gitmişti. Klipte, Alman, Fransız, İtalyan tasarımcılara ait 5 kostüm, 8 şapka, 3 sandalye kullandı. Çekimler, kentin en ilginç evlerinden birinde yapıldı. Bütçe de haliyle 450 bin TL’ye mal oldu.


Ne giyse yakışıyor

Ne giyse yakışıyor

Erkek modası konusunda stil danışmanlığı yapan Başak Dizer Tatlıtuğ, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’u da değerlendirdi. “Birlikte alışverişe çıktığımızda ‘Bu parça sana çok yakışır’ diye yönlendirdiğim oluyor. Ama eşim diye söylemiyorum, ne giyse çok yakışıyor” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrem Sak: Şiddet dizilerde değil, gerçek hayatta var, biz o hayatları anlatıyoruz