5 dakikada magazin turu (2 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

02 Haziran 2020, Salı 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Öykü Baştaş'ın ayakları yara içinde kalmış

Öykü Baştaş'ın ayakları yara içinde kalmış

Dünyaca ünlü markaların defilelerinde mankenlik yapan Öykü Baştaş, Harper’s Bazaar dergisine konuştu. “Unutamadığınız bir podyum hikayeniz var mı?” sorusuna şu cevabı verdi:

Hayatımda katıldığım ikinci defileydi. Topuklu ayakkabı ile yürümeyi bilmiyordum. Üç gün 12 cm’lik ince topuklu ayakkabılar üstünde yürüme dersi aldım. Ayaklarım yara içinde kaldı. Podyuma çıktığımda canım o kadar yanıyordu ki, yamuk yürümeye başladım. Yüzümdeki stresli ifade objektiflere yansıdı.

Çağla Şıkel: Görüntüme aldanmayın

Çağla Şıkel: Görüntüme aldanmayın

Çağla Şıkel, Elele Dergisi’ne ilginç açıklamalar yaptı:

“Benimle ilgili en büyük yanılgı soğuk biri olduğumu düşünmeleri... Evet dışarıdan biraz erkeksi, soğuk ve mesafeli görünebilirim ama öyle değilim.”

Hande Yener: İçiniz ısınsın

Hande Yener: İçiniz ısınsın

Hande Yener ‘Bela’ şarkısının imaj fotoğrafını paylaştı. Yener “Zor süreçten sonra herkesin içini ısıtmak, hayat enerjisini yükseltmek istiyorum” dedi.

Perihan Savaş: Seni çok özledim adamım...

Perihan Savaş: Seni çok özledim adamım...

Perihan Savaş, 1987’de oyuncu Yılmaz Zafer ile evlenmişti. Ama çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. Yılmaz Zafer, 1995’te henüz 39 yaşındayken vefat etmişti. Eşinin hastalığı boyunca başından ayrılmayan Savaş dünkü evlilik yıldönümlerinde bir fotoğraflarını Instagram’da paylaştı. Altına şöyle yazdı:

“1 Haziran 1987 hayatımıza imza attık. Seni çok özledim adamım.”

Çiftin oğlu Savaş 26 yaşında.

Belçim Bilgin'in fotoğrafını Yılmaz Erdoğan çekti

Belçim Bilgin'in fotoğrafını Yılmaz Erdoğan çekti

Belçim Bilgin bu kareyi Instagram’da paylaştı. Ünlü oyuncunun köpek severken, oğlu Rodin’in de tabletiyle ilgilenirken görüldüğü fotoğrafı çeken kişi ise Bilgin’in 2 yıl önce boşandığı Yılmaz Erdoğan’dı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuba Büyüküstün’ün tablosu İtalya’ya gitti