5 dakikada magazin turu (2 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

02 Mart 2021, Salı 07:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kürk gerçek değil

Kürk gerçek değil

Beren Saat 26 Şubat’taki doğum gününü eşi Kenan Doğulu ve sıkı dostları ile Beşiktaş’taki bir otelde kutlamıştı. Önceki gün İstinyePark’ta mağazaları dolaşan oyuncu, müdavimi olduğu kuaförde de bakımdan geçti. Beren Saat kürkünün gerçek olmadığını söyledi.

Çabuk büyüdüm

Çabuk büyüdüm

Nilay Deniz, Women’s Shine dergisine konuştu. 27 yaşındaki oyuncu, “Karekterim gereği sakinlikten hoşlandığım, aşırıya kaçmayı sevmediğim için gençliğin o kodlanmış halleri bende mevcut değil gibi hissediyorum. Ailemin de desteği ile çabuk büyüyüp olgunlaştım. Konfor alanımdan kolay kolay çıkmam” dedi.

Akustiğin kraliçesi

Akustiğin kraliçesi

YouTube kanalında arka arkaya yayınladığı akustik şarkılar ile fırtına gibi esen Tuğba Yurt sözleri Sıla Gençoğlu, müziği Efe Bahadır’a ait olan ‘Boş Yere’ adlı şarkıyı seslendirdi. Kısa sürede büyük beğeni toplayan parça Twitter’da TT oldu. Sevenleri Tuğba Yurt’a ‘Akustiğin kraliçesi’ adını taktı. Yurt “15 gün arayla şarkılarımı yayınlamaya devam edeceğim” dedi.

"Böylelerine çok sinirlenirim"

"Böylelerine çok sinirlenirim"

Simay Barlas, Formsante dergisine röportaj verdi. Egoist ve benmerkezci insanları anlamadığını söyleyen oyuncu, “Böylelerine çok sinirlenirim. Ayrıca ikiyüzlü tiplere asla katlanamam, yanlarından koşarak kaçarım. Nazardan daha çok karmaya ve uğura inanırım” dedi.

Çifte kutlama

Çifte kutlama

Harun Tan’ın 1999’da boşandığı Astrolog Zeynep Ceylan Kankat’tan dünyaya gelen oğlu Can’ın dün doğum günüydü. İlk kutlamayı babası ve kardeşi Beren ile yaptı. İkinci pastasını da annesi ile birlikte akşam kesti. İşin ilginç yanı; dün aynı zamanda Zeynep Ceylan Kankat’ın da doğum günüydü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ashley Graham çırılçıplak karnını doyurdu