5 dakikada magazin turu (20 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Ağustos 2020, Perşembe 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Özgüven pozu

Özgüven pozu

Instagram'da makyajsız poz verme modasına oyuncu Hatice Şendil de katıldı. Şendil sabah kalkar kalkmaz çektiği fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Hayranlarından oyuncuya iltifat yağdı.


Aileye girdi

Aileye girdi

Birkan Sokullu bir yıldır aşk yaşadığı Eda Gürkaynak ile Bebek Otel’deydi. Oyuncu, kız kardeşinin doğum günü partisine sevgilisi ile birlikte gelmişti. Çıkışta habercilerin sorularını yanıtlayan Sokullu, Eda Gürkaynak ile evlilik hazırlıkları yaptıkları iddiasına şu cevabı verdi: “Çok güzel bir ilişkimiz var, ama henüz böyle kararımız yok.”

Hakan KIRARSLAN

İyi ki benim sevgilimsin!

İyi ki benim sevgilimsin!

Burcu Şendir 2 ay önce Can Helvacıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sosyetik güzel dün sevgilisi için doğum günü partisi düzenledi.

Tüm organizasyona kendi imza attı. Yaptırdığı pastanın üzerine de ‘İyi ki benim sevgilimsin’ yazdırdı.

Bataryasını doldurdu

Bataryasını doldurdu

Melda-Sinan Kosif, sezonu haziranda kızları Melina ve Mayla ile Bodrum’da açmıştı. Melda eşi Sinan Kosif, eltisi Hilal Kosif ve yakın arkadaşı Ceylan Perayha ile tekne turuna çıktı. Melina ve Mayla’yı yanına almadı. Melda Kosif, “O kadar uzun zaman oldu ki, çocuksuz tatil. Bir iki gün kaçamak yapmak istedik. Kış öncesi biraz bataryamı şarj etmem lazım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Douglas Costa ile sevgilisi Nathalia Felix Bodrum'da