5 dakikada magazin turu (20 Kasım 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Kasım 2020, Cuma 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tek sırrı bu: Biraz hareket

Tek sırrı bu: Biraz hareket

Hande Ataizi “Formda kalmanızın sırrı nedir?” sorusuna şu cevabı vermiş: “Her kadın bir vücut yapısına sahip. Var olanı korumak, en güzel şekilde tutmak yeterli. Bunun için de biraz hareket lazım. Başka da sırrım yok.” Hande Ataizi haftanın 6 günü yürüyor, salonda spor yapıyor. Sadece bir gün dinleniyor.

Maskesiz mesafesiz sohbet

Maskesiz mesafesiz sohbet

Galatasaray Kulübü eski başkanı Faruk Süren önceki akşam Nişantaşı Brasserie’deydi. Kendisine mekanın patronu Metin Fadıllıoğlu da eşlik etti. Masadaki genç hanımlarla sohbet ettiler. Ancak kimsede maske yoktu, sosyal mesafe kuralı da hiçe sayılmıştı. Oysa ki Faruk Süren geçen haziranda eşi Hatice Süren ile koronavirüse yakalanmış, tedavileri bir ay sürmüştü


Sergide romantizm

Sergide romantizm

Gupse Özay ile eşi Barış Arduç, Tophane-i Amire’de açılan BASE 2020 sergisini gezdi. 4 ay önce nikah masasına oturan çift hâlâ balayında gibiydi. Eserleri incelerken bile elleri hiç ayrılmadı. Aralarındaki romantizm dikkat çekti. Gupse Özay hamile olduğu yolundaki iddiaya şöyle cevap verdi: “Sergiyi gezmeye geldik, soru almayalım. Başka zaman konuşalım.” n Ali KESER


Umarım cezasını çekmeyiz

Umarım cezasını çekmeyiz

Burcu Esmersoy önceki gün Emirgan’daki spor salonundan çıkarken görüntülendi. Pandemi kısıtlamaları ile ilgili konuşan Esmersoy “Yaz aylarında biraz rehavete kapıldık, hastalığı unuttuk. Umarım bunun cezasını çekmeden toparlanırız. Ben de hayatıma daha çok dikkat edeceğim. Ama alışveriş yaparken abartmayı düşünmüyorum. Her şeyi kararında alacağım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yüzleri gülmeyen aşıklar: Eda Taşpınar ve Çağrı Atakan