5 dakikada magazin turu (20 Mart 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Mart 2020, Cuma 09:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Merdiven altı üretim'

'Merdiven altı üretim'

Hande Yener (47), bir süre önce “Pop müzik öldü, artık rep zamanı” demiş, yeni albümünü repçi aşkı Misha (27) ile yapacağını açıklamıştı. Sevgililer ‘COvID-19’ salgını nedeniyle stüdyoya ara verip evde çalışmaya başladı. Dün Misha bilgisayarda müzik yaparken, Hande Yener salonda yardımcısı ile tavla oynadı. Bu anları da Instagram’da paylaşıp “Merdiven altında üretim devam ediyor” yazdı.

Göksel: Artık daha güzelim, yüklerimden kurtuldum

Göksel: Artık daha güzelim, yüklerimden kurtuldum

Göksel, İbrahim Selim’in YouTube’daki programında konuştu:

“Estetiğim yok, sadece botoks yaptırdım. Çünkü güzel yaş almak istiyorum. 40 yaşımdan beri kendimi daha iyi ve güzel hissediyorum. Yüklerimden kurtuldum” dedi.

Sosyal medya hakkında da konuşan Göksel sözlerine şöyle devam etti:

Sahte hesabım yok. Ama gizlice takip ettiğim insanlar var.

Oğlu ve annesiyle İngiltere'den İstanbul'a döndü

Oğlu ve annesiyle İngiltere'den İstanbul'a döndü

Esra Akkaya bir süre önce oğlu Can ile İngiltere’ye yerleşmişti. Annesi Lerzan Sayhan geçenlerde tatil için Londra’ya gitmişti. Oyuncu, oğlu ve annesini de alıp İstanbul'a döndü. Esra Akkaya şöyle konuştu:

Son uçakla gelebildik. Herkes ‘Oğlunun okulu ne oldu?’ diyor. Can’ın okuluna yazı yazdım, dedim ki; ‘Benim annem var ve ülkem kapıları kapatacak. Annemi, Türkiye’ye götürmem gerekiyor.’ Onlar da anlayışla karşıladı.

Arabada sohbet

Arabada sohbet

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar’ın kızı Zehra önceki gün Bebek’teydi. Sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ve bir kız arkadaşı ile otomobil içinde sohbet ediyorlardı. Zehra Çilingiroğlu soruları yanıtsız bıraktı. Daha sonra arkadaşları araçtan indi. Sevgililer evlerine döndü.

Hülya Avşar yine kadınları kızdıracak

Hülya Avşar yine kadınları kızdıracak

Hülya Avşar 2017’de mutlu ve uzun evliliğin formülünü soranlara “Erkekler eğer arada bir, eşlerine çaktırmadan bir şeyler yaparsa o evlilik yürür. Yapmak zorundalar. Böylece bir yastıkta yaşlanabilirler” demiş, büyük tepki çekmişti. Hülya Avşar yine hemcinslerini kızdıracak açıklamalar yaptı. “Kadınlar evde çocuk baksın, kocaları çalışıp para kazansın. Erkek olduklarını hissetsinler. Ben kızım Zehra’yı kendim büyüttüm. Okula götürüp getirdim. Eski sistemciyim. Doğrusunun bu olduğunu düşünüyorum. Bakıcılık sistemi tamamen kaldırılmalı, yok olmalı” dedi. Sosyal medya ayağa kalktı.

Evden ofis dönemi

Evden ofis dönemi

Buse-Volkan Bahçekapılı önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Buse Bahçekapılı “Her sabah bir saat yürüyüş yapıp evimize dönüyoruz. Temiz hava ve spor iyi geliyor. Ofislerimizi geçici bir süreliğine kapattık. İşleri evden yürütüyoruz” dedi.

Kurabiyeleri saksıya bıraktı

Kurabiyeleri saksıya bıraktı

Aslı Tandoğan çocukları Arya ve Atlas ile evden dışarı çıkmıyor. Kapı komşusu Pınar Altuğ ile kızı Su da öyle. Pınar Altuğ dün mutfağa girip kurabiye yaptı. Bu anları sosyal medya hesabında paylaşınca, Aslı Tandoğan “Hani bize?” diye mesaj yazdı. Altuğ önlemlerini alıp komşusuna kurabiye götürdü. Eve bile girmedi. Kurabiyeleri saksıya bırakıp kapıdan döndü.

Zeus'a maske

Zeus'a maske

2013 Best Model of Turkey üçüncüsü Ekin Mert Daymaz koronavirüs nedeniyle kendini karantina altına aldı. Oyuncu oturduğu sitenin bahçesinde yürüyüşe çıktı. Hem kendine maske taktı, hem de “O benim oğlum, kimseye değişmem” dediği köpeği Zeus’a.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülçin Ergül: Evlendiğini sosyal medyadan öğrendim