5 dakikada magazin turu (20 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Mart 2021, Cumartesi 08:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Desteğe gerek yok

Desteğe gerek yok

Tuğba Yurt, Ersay Üner imzalı ‘Benim O’ adlı şarkısına klip çekti. Popçu, Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasında yaşanan ‘destek’ krizine dair şu yorumu yaptı: “Artık işler, eski dönemlerdeki gibi ilerlemiyor. Dijital platformlar var. Birilerinin desteği olmadan da şarkılarımızı milyonlara ulaştırabiliyoruz” dedi.

Ali KESER

Minikler çiftlikte

Minikler çiftlikte

Pelin Akil ile Anıl Altan, 21 Nisan 2019’da kızları Alin ve Lina’yı kucaklarına almıştı. Oyuncu çift, ikizleri önceki gün bir at çiftliğine götürdü. Minikler atları görünce çok heyecanlandı. Pelin Akil, “Kızlarımıza doğa ve hayvan sevgisini aşılamak istiyoruz” dedi.

İlk seyahat Maldiveler'e

İlk seyahat Maldiveler'e

Oyuncu Naz Elmas ile Aralık 2019’da evlendiği iş insanı Erol Özmandıracı soğuk havayı hiç sevmeyenlerden. Çift, ocak ortasında bile Göcek’e gitmiş, denize girmişti. Naz Elmas ile eşi rotayı değiştirdi ama sıcak diyarlardan vazgeçmedi. Bir yıl sonra yurtdışına çıkan ikili, balayı adası Maldivler’i tercih etti.

Sergi için şehre geldiler

Sergi için şehre geldiler

Medya sanatçısı ve yönetmen Refik Anadol’un, Dolapdere Pilevneli’de açtığı sergiye ilgi büyük oldu. ‘Makine Hatıraları: Uzay’ adlı sergiye katılanlar arasında Kenan Doğulu, Bennu Gerede, Siren Ertan, Atıl Kutoğlu, Müge Boz, Caner Erdeniz gibi isimler vardı. İstanbul dışında yaşayan Nil Karaibrahimgil ile eşi Serdar Erener, “Refik Anadol’un büyük hayranıyız. Pandemi, salgın düşünmedik, uzun bir aradan sonra ilk kez birlikte şehre geldik” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şevval Şahin yerinde durmuyor! Bali’den Erciyes’e...