5 dakikada magazin turu (20 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Mayıs 2020, Çarşamba 08:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hadise: Güçlü kadınların tavırları yoktur

Hadise: Güçlü kadınların tavırları yoktur

Karantinayı sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evinde geçiren Hadise dün bahçeye inip çektirdiği pozları Instagram’da paylaştı. Altına da şu notu yazdı:

“Güçlü kadınların tavırları yoktur, standartlarımız vardır.”

Eda Ece: Dizi öpüşmeleri romantik değil

Eda Ece: Dizi öpüşmeleri romantik değil

Eda Ece, Saba Tümer’in Instagram yayınına konuk oldu. Başarılı oyuncu, “Severek öpüşmüyorum. 3 tane kamera, ışıkçı, sesçi, yönetmen, kalabalık bir ekiple çekiliyor öyle sahneler. Herkes ekmeğinin peşinde, kimse orada romantik bir ortam beklemiyor. Orada öpüşmek romantik değil” dedi.

Didem Soydan kitap kurdu oldu

Didem Soydan kitap kurdu oldu

Bensu Soral’ın yüzü olduğu şampuan markası Clear için başlattığı “#dahagüçlügeridön” kampanyasına Didem Soydan’dan destek geldi. 36 yaşındaki manken, “Uzun zamandır evdeyim. En sevdiklerimi görememenin üzüntüsünü yaşıyorum. Ama karantina günlerinde; yıllardır kütüphanemde duran birçok kitabı okuma fırsatı buldum. Her kitapla, her satırla yeni bir şeyler katıyorum kendime” dedi.

Nurgül Yeşilçay 19 Mayıs için bayrak yaptı

Nurgül Yeşilçay 19 Mayıs için bayrak yaptı

Nurgül Yeşilçay karantina günlerinde kek, börek, ekmek, resim derken bayrak bile yaptı. Malum dün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ydı. Oyuncu, evinin penceresine Türk bayrağı asmak istedi. Ama daha önceden koyduğu yeri unuttu. Nurgül Yeşilçay, “Evet bayrakları bulamadım. Bu aralar biraz dağınığız. Ben de oturup kendim yaptım, çok da güzel oldu” dedi.

Annesinin kopyası

Annesinin kopyası

Derin Mermerci corona virüs başladığından beri tam manasıyla izole hayata geçti. Aralık 2019’da boşandığı Cem Aydın’dan olan çocukları ile karantina günlerini Vaniköy’deki Necmeddin Efendi Yalısı’nda geçiriyor ve dışarı adım atmıyor. Derin Mermerci dün yalının iskelesindeydi. Kızları ile güneşlendi. Bu fotoğrafta gördüğünüz; Mila. Derin Mermerci’nin kopyası gibi, bakışları bile aynı. Zaten yakınları Mila’ya “Küçük Derin” diyormuş.

Hem kulağa hem göze

Hem kulağa hem göze

Ozan Doğulu’nun sevgilisi, şarkıcı Kübra Hera Aslan, yeni single’ı için çalışmalara başladı. Hera, stüdyoya kusursuz makyajı ile teşrif etmişti. Kulağa olduğu kadar göze de hitap etmek ister gibiydi.

Tarz benzerliği

Tarz benzerliği

Hande Erçel’in en son kareleri sosyal medyada Serpil Çakmaklı’ya benzetildi. 80’lerde Yeşilçam filmlerin gözde oyuncusu olan Serpil Çakmaklı’nın tepeden kelebek toka ile tutturduğu kıvırcık saçları ve şuh pozları çok meşhurdu. Hande Erçel’in de saçlarını tutarak çektirdiği bu fotoğraflar o görüntüleri hatırlattı.

'Bir daha asla olmaz'

'Bir daha asla olmaz'

Şafak Sezer, Serdar Ortaç’ın canlı Instagram yayınına konuk oldu. Çektiği filmler hakkında konuşan komedyen, Büşra Pekin ve Ersin Korkut için “Bir kere bile ‘Kutsal Damacana’da oynadıklarını söylemediler. Hayatları boyunca bunlarla artık çalışmam. İnsan bir öz geçmişine ekler. Bir daha asla onlarla olmaz” diyerek sitem etti. 2007 tarihli filmde Ersin Korkut ‘Asım’, Büşra Pekin ‘Selen’ karakterini canlandırmıştı.

Boğaz'da 19 Mayıs konseri

Boğaz'da 19 Mayıs konseri

Emre Aydın, İstanbul Valiliği’nin ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ etkinlikleri kapsamında konser verdi. Hem de İstanbul’un simgelerinden Kız Kulesi’nde. 1.5 saat süren konser, valiliğin sosyal medya hesaplarından ve birçok radyodan canlı yayınlandı. Emre Aydın, “65 gün sonra ilk kez dışarı çıktım ve müthiş deneyim yaşadım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kemal Sunal'ın Garip filminin Fatoş'u son hali ile şaşırttı!