5 dakikada magazin turu (20 Mayıs 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Mayıs 2021, Perşembe 08:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'BU KEZ SEVGİLİSİ İLE MALDİVLER'DE'

'BU KEZ SEVGİLİSİ İLE MALDİVLER'DE'

Mine Kalpakçıoğlu eski eşi Sezai Taşkent’ten olan oğlu Kaan ile nisan başında Maldiv Adaları’nda 10 gün tatil yapmıştı. Türkiye’ye döner dönmez de omuzundan operasyon geçirmişti. “Çivi taktılar, önümüzdeki 3 ay çok zor geçecek” diyen Mine Kalpakçıoğlu biraz ayaklanınca moral bulmak için tatile çıktı. Yine Maldiv Adaları’na gitti. Bu kez kendisine oğlu değil, sevgilisi Mert İncekara eşlik etti.

SÜRPRİZ MİSAFİR

SÜRPRİZ MİSAFİR

Derin Mermerci ile Selhan Aloğlu çooook eski arkadaş. Dahası kardeş gibiler. Ama malum; korona var. Bir yıldır görüşmeler kısıtlı. Selhan Aloğlu dün sürpriz yaptı ve Derin Mermerci’nin yalısına ziyarete gitti. Kahveler içildi, hasret giderildi.

EVDEN ÇIKTILAR DENİZE KOŞTULAR

EVDEN ÇIKTILAR DENİZE KOŞTULAR

İnşaatçı Burak Hatipoğlu ile Melis Postoğlu, 2012’de aşk yaşamaya başlamış, Mart 2014’te nikah masasına oturmuştu. Şubat 2016’da da kızları Derin, Eylül 2018’de Defne dünyaya gelmişti. Pandemi nedeni ile son bir yıldır neredeyse evlerinden çıkmayan çift kısmi normalleşme süreci başlayınca tatile çıktı. Kızları ile birlikte Antalya Kemer’deki Maxx Royal’de tatildeler.

BÜYÜK ONUR

BÜYÜK ONUR

Zeynep Kartal, İngiltere’de 300 yıllık bir geleneğe sahip olan ‘The Royal Ascot’a Moda Kurulu Başkanı seçildi. Londra’da yaşayan modacı, haziranda düzenlenecek ‘The Royal Ascot At Yarışları’na Kraliçe 2’nci Elizabeth ile beraber katılacak. İngiliz dergisi Royal Ascot Style Guide ise Zeynep Kartal’ı kapak yaptı. Çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen modacı, “Aynı zamanda bu süreçte genç tasarımcılar yarışacak. Birinciye bir yıl boyunca mentörlük yapacağım” dedi.

ÇEKİM BİTTİ TATİLE ÇIKTI

ÇEKİM BİTTİ TATİLE ÇIKTI

Seda Türkmen, Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ‘Aşkım Kıyamet’te Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Zeynep Tokuş ile başrolde. iki yıl evli kaldığı meslektaşı Bora Akkaş’la yollarını ayıran oyuncu, çekimler biter bitmez tatile çıktı. Önceki gün Ören’deydi. Köpeği ile denize girip oyun oynadı.

'GEZİP TOZMAK YOK'

'GEZİP TOZMAK YOK'

Kanal D’deki ‘Camdaki Kız’da ‘Cana’yı canlandıran Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Bir lokantadan çıkıyordu. Oyuncu, “Canım döner çekti. Siparişlerimi almaya geldim” dedi. Ardından dizinin sezon finali yapmasıyla Bodrum’a gideceğini söyleyip “Fazla gezip tozmayacağım. Evim var. Orada kalacağım” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Duygu Özaslan'ın kombinine yorum yağdı: Kendall çakması