5 dakikada magazin turu (20 Nisan 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Nisan 2020, Pazartesi 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tuba'nın şükür listesi

Tuba'nın şükür listesi

Tuba Ünsal “Karantinada çok sıkıldığınızda ne yapıyorsunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

Sabahları meditasyon yapıyorum. Bu sayede gün içinde hiç sıkıntı basmıyor. Meditasyon sırasında bir egzersizim var. Hayatımda şükretmem gereken şeyleri bir kağıda yazıyorum. Enerjimi o şükür listesi sayesinde yüksek tutuyorum.


Ali Keser

İki haftada bir batanniye bir atkı

İki haftada bir batanniye bir atkı

Arzu Sabancı ölümcül corona virüs nedeniyle evinden hiç çıkmayanlardan. Bugünlerde elinden şiş düşmüyor. Harıl harıl örgü örüyor. 2 haftanın sonucu; bir atkı, bir battaniye. Şimdi de kazağa başladı. Arzu Sabancı, önceki gün de evde 10 bin adım attı. Instagram’a “Sakın ‘Ev büyük mü?’ diye bana laf atmayın. Yürüme bandına çıkmadım. Küçük bir alanda volta attım” yazdı. Arzu Sabancı, “İki düz, bir ters hayat da örgü gibi gidiyor. Video çekeceğim diye süslendim. Bir ay sonra saça fön, kalem, rimel, ruj ev halkı bile şaşırdı halime” dedi.


Önlem derken yaktı

Önlem derken yaktı

Nazan Öncel eve sipariş ettiği ekmeği ocakta ısıtarak dezenfekte etmek istedi. Videoda “COVID 19’dan korunmanın Nazanca önlemleri” diye konuşurken ekmek bir anda yandı. Gülmeye başlayan sanatçı “Bir dahaki sefere daha dikkatli olmalıyım. Konuşmaya dalınca ekmeği yaktık” dedi.

Yıldızlı gece

Yıldızlı gece

Poll Production ve Demirören Medya iş birliğiyle izleyiciyle buluşan ‘Evde Kal’ konser ve canlı yayınının bu akşamki konuğu Yıldız Tilbe olacak. Sanatçı, Harbiye Açıkhava konserinin yayınlanmasından önce, saat 21.30’da hayranlarıyla sohbet edecek. Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi olan Yıldız Tilbe, Harbiye Açıkhava konserinde de seyirci rekoru kırmıştı.

Evliliği acıbademe benzetti

Evliliği acıbademe benzetti

Nilgün-Mehmet Esinli’nin nikah tarihi: 1978. Çift geçenlerde 42’nci evlilik yıldönümlerini kutladı. Tabii ki virüs nedeniyle evlerinde baş başa. Çoktan torun torbaya karışan Nilgün Esinli, “Evlilik tıpkı acıbadem kurabiyesi gibi. Acısı ve tatlısı ile bir arada. Sonuçta tatlısı ağır basıyor galiba” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum