5 dakikada magazin turu (20 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Nisan 2021, Salı 09:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SPORDA BİLE HEP EL ELE

SPORDA BİLE HEP EL ELE

Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş geçen pazar Tarabya sahilindeydi. Boğaz’da el ele yürüyüş yaptılar. Çift objektifleri fark edince adımlarını hızlandırdı. Zira pandemi nedeniyle kısmi kısıtlamalar vardı. Ebru Şallı, “Evimiz burada. Çıkıp biraz hava alalım istedik” dedi.

3 YIL SONRA İLK TATİL

3 YIL SONRA İLK TATİL

Mehmet Ali Erbil 2018’de banyoda düşüp kaburgasını kırmış, ameliyat olmuştu. Ardından ‘Kaçış Sendromu’ hastalığı nüksetmiş, tam 258 gün hastanede yatmıştı. 30 Ekim 2019’da ise kalp spazmı geçirmişti. Ocak 2020’den beri tedavisine evde devam eden oyuncu, yaklaşık 3 yıl aradan sonra ilk kez tatile çıktı. Tabii doktorundan izin alarak. Mehmet Ali Erbil, THY’ye ait tarifeli uçakla Antalya’ya uçtu. Ağabeyi Mustafa Erbil, Tuğba Coşkun’dan olan oğlu Ali Sadi, özel hemşiresi, yakın arkadaşı Gülay Kamaz ve Diş Hekimi Emek Külür kendisine eşlik etti. Grupça, Sennur-Jan Gönül’ün Side’de sahibi olduğu Miramare Otel’de konakladılar. Mehmet Ali Erbil otelin kapalı havuzuna girdi, esprileri ile çevresine neşe saçtı. Mali’nin 4 günlük tatili bugün bitiyor. Ağabeyi ve oğlu ile İstanbul’a dönüyor.

GERİ SAYIM BAŞLADI

GERİ SAYIM BAŞLADI

Didem Balçın 1.5 yıllık sevgilisi Can Aydın ile ilk karantina dönemi öncesinde nişanlanmış, Mayıs 2020'de yüzünde maskeyle nikah masasına oturmuştu. Çift anne-baba olmaya hazırlanıyor. Didem Balçın hamileliğinin 39'uncu haftasına girdi. Heyecan doruğa çıktı. Çift, oğullarına kavuşacakları anı iple çekiyor.

İLLE DE MALDİVLER

İLLE DE MALDİVLER

Efor Tekstil’in veliahtı Gökmen Şeynova ile modacı Ayşegül Boz 2 yıllık aşklarını 10 Nisan’da Bodrum’da nikah masasına taşımıştı. Herkes taze karı-kocanın, balayını Ege’nin incisinde geçireceğini düşünüyordu. Ama çift modaya uymayı tercih etti. Hint Okyanusu’ndaki Maldiv Adaları’na gittiler. Gökmen Şeynova ile Ayşegül Boz’a ilerleyen günlerde ortak dostları Ali Cem Resne de eşlik etti.

'KÖK HÜCRE TEDAVİSİYLE SAĞLIĞIMA KAVUŞACAĞIM'

'KÖK HÜCRE TEDAVİSİYLE SAĞLIĞIMA KAVUŞACAĞIM'

Gonca Vuslateri “Sonuç pozitif. Herkes kendine dikkat etsin. Sıfır anksiyete geçirmeden geçsin gitsin. Amin. Korkuyorum” sözleriyle koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Kötü şans peşini bırakmadı ve bu kez de başına bir ev kazası geldi. Hastalığın üçüncü gününde burnunu açsın diye içine kekik yağı koyduğu bir tencere kaynar su belinden aşağı döküldü. Vücudunda ciddi yanıklar oluşan oyuncu hastaneye kaldırıldı. “Kök hücre tedavisiyle sağlığıma kavuşacağım” diyen Vuslateri bir ay önce de kaynar suyla kolunu yakmıştı.

HADİSE'YE DESTEK

HADİSE'YE DESTEK

Hadise, Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı iddialarına karşı ateş püskürmüş, dava açacağını söylemişti. Şarkıcıya kardeşi Derya Açıkgöz’den destek geldi. “Karalama kampanyasını ve iftiraları şiddetle kınıyorum. Ablamın böyle bir şiddete maruz kalmasından dolayı üzgünüm” sözleriyle ablasının yanında olduğunu duyurdu. Hadise’nin yakın dostu Seda Bakan da iddiaları kınayıp “Bu da kadına şiddettir. Herkesin bir ailesi var. Lütfen yeter” dedi.

İSTİSMARA HAYIR!

İSTİSMARA HAYIR!

Uraz Kaygılaroğlu öncülüğünde pek çok ünlü isim, 23 Nisan Cuma akşamı, saat 20.30 ’da çocuk istismarına dikkat çekmek üzere Instagram’da büyük bir kampanya başlatacak. Birçok ilde eğitimler ve projeler yapan, davaları takip eden UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin sözcüsü Uraz Kaygılaroğlu, SMS yolu ile 8246 numarasına bağış yapılmasını isteyecek.

YÖNETMEN OLACAK

YÖNETMEN OLACAK

Çağatay Ulusoy’un yazıp başrolünü oynadığı ‘Kağıttan Hayatlar’ filminin yönetmeni Can Ulkay ‘Cine Dergi’ sitesine röportaj verdi. Çağatay Ulusoy’u öven yönetmen “Onu uzun süredir izliyordum. Sinemaya olan düşkünlüğünü biliyordum. Sadece kamera önüne değil, kamera arkasına da çok ilgisi var. İleride kendi filmlerini çekecek eminim” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çekim arası denize gittiler