5 dakikada magazin turu (20 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Ocak 2020, Pazartesi 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Hakan Sabancı çocukların gönlünü fethetti

Hakan Sabancı çocukların gönlünü fethetti

Hakan Sabancı geçtiğimiz gün Batman’a gitti. SosyalBen Vakfı’nın kurucusu ve mütevelli heyeti başkanı Ece Çiftçi ile Gercüş Yemişli Köyü’nde ilkokul öğrencileri ile buluştu. Gönüllü olarak çalıştı.


Hakan Sabancı, “7-13 yaş arası çocukların müzik, dans, spor, fotoğrafçılık, girişimcilik gibi alanlarda yeteneklerini keşfetmelerini amaçlayan bir projenin parçası olduğum için çok gururlandım. Heyecan dolu ve unutulmayacak bir deneyimdi” diye konuştu.

Şebnem ve Celal Çapa olayların ortasında kaldılar

Şebnem ve Celal Çapa olayların ortasında kaldılar

Şebnem-Celal Çapa her yıl yaptıkları gibi 2020’nin ilk tatili için Uzak Doğu turuna çıktı. İlk durakları; haftalardır protesto gösterilerinin yapıldığı Hong Kong oldu.


Şehir merkezindeki Mandarin Oriental’da kalan çift dün kenti dolaşmak istedi. Ama dönüşte olaylar patlak verdi. Hem de otellerinin tam önünde. Haliyle yollar kesildi, barikatlar kuruldu. Heyecan ve korku dolu anlar yaşayan Celal-Şebnem Çapa, alternatif yolları bulup otele arka kapıdan giriş yapabildi.

Furkan Palalı: Lavinya kardeşim gibi oldu

Furkan Palalı: Lavinya kardeşim gibi oldu

Furkan Palalı önceki gün İstinyePark’taydı. Yanında aralıkta final yapan ‘Benim Tatlı Yalanım’ dizisinde kızını canlandıran 9 yaşındaki Lavinya Ünlüer vardı. Furkan Palalı, “Okullar tatile girince Lavinya ile buluştuk. Hem hasret giderdik, hem sinemaya gittik. Hem de eğlence merkezinde oynadık. Lavinya artık benim kardeşim gibi oldu” diye konuştu.

Karne hediyesi Dubai tatili

Karne hediyesi Dubai tatili

İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın’ın kızı Yağmur ile oğlu Doruk, ilk dönemi takdirle kapattı. Nejdet-Emel Ayaydın da sürpriz yapıp çocuklarını Dubai’ye tatile götürdü. Ailece hem denizin güneşin tadını çıkardılar, hem de çölde ciple safari turuna katıldılar.

Ebru Gündeş: Umutsuz olmayın

Ebru Gündeş: Umutsuz olmayın

Ebru Gündeş, Şişli Günay Restaurant’taki programında seyirciye şöyle seslendi:


“Zaman zaman mutsuz olabilirsiniz. Bu hayatın akışı, gayet doğal. Ama asla umutsuz olmayın.”


Bu mesajın ardından ‘Mutlu Ol Yeter’ parçasını seslendirdi ve büyük alkış aldı.

Eski günleri andılar

Eski günleri andılar

1976’da çekilen ‘Aile Şerefi’ filminin oyuncuları başrollerdeki Adile Naşit (Emine), Münir Özkul (Rıza) ve Ayşen Gruda (Ayşe) anısına önceki gün Kadıköy’de bir araya geldi.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin ‘Yeşilçam’a Saygı’ temalı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen buluşmaya Itır Esen (Zeynep), Mahmut Cevher (Hasan), Ahmet Sezerel (Murat) ve Eriş Akman (Oktay) katıldı. 44 yıl sonra toplanan ekip eski günleri yad etti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Fatih Ürek'in ablasına son bakışı