5 dakikada magazin turu (20 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

20 Şubat 2021, Cumartesi 09:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İlk aşkına özel poz

İlk aşkına özel poz

Yasemin Özilhan çocukları Emine’yi 2012’de, Ela’yı 2013’te dünyaya getirmişti. Dün Emine’nin doğum günüydü. Yasemin Özilhan 9 yaşına basan kızı için tüm evi süsledi, pembe pasta yaptırdı. Sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafların altına da “Bugün günlerden Emine. İlk göz ağrım. Bana anneliği tattıran güzel kızım, iyi ki doğdun” yazdı.

Sevgiliye hediye

Sevgiliye hediye

Can Yaman, İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’ya 4 gün önce Amalfi kıyılarındaki Torre Normanna’da romantik bir evlilik teklifinde bulunmuştu. 196 bin lira değerinde tektaş takmıştı. Sevgilisi de Can Yaman’a canlı sürpriz yaptı! Bir at hediye etti. Oyuncu, “Bugüne kadar aldığım en güzel ve anlamlı hediye” diye konuştu.

Instagram'dan sergi açtı

Instagram'dan sergi açtı

Duayen şarkıcı Erol Evgin, 2001’de ressam Mahir Güven’den ders almış, 2005’te ilk sergisi ‘Miras’ı açmıştı. Güzel Sanatlar Akademisi’nde mimarlık eğitimi gören sanatçı, pandemi nedeniyle Instagram’da ‘Erol Evgin Art Gallery’i açtı. Yaptığı resimleri sosyal medyada sergileyen Erol Evgin evinin bir odasını da atölyeye çevirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tüm dünya Aleyna Tilki'yi dinleyecek