5 dakikada magazin turu (21 Kasım 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Kasım 2020, Cumartesi 10:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Plajda yoga

Plajda yoga

Şeyma Subaşı yazı Çeşme’de geçirdikten sonra eylülde Londra’ya gitmiş, ekim başında Amerika Miami’ye geçmişti. Şu sıralarda Meksika Tulum’da güneşin denizin tadını çıkaran Şeyma dün plajda yoga yapıp tüm dikkatleri üzerine çekti.

Sevgilisine ekmek yapacak

Sevgilisine ekmek yapacak

Yasemin-Sedat Aloğlu’nun ortanca oğlu Alihan yıllarca adını dedikodulara karıştırmamış, geçen temmuzda Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgililer önceki gün Bebek’teydi. Objektifleri fark edince utanıp ellerini bir anda ayırdılar. Dilan Çiçek Deniz, “Pandemi nedeniyle kısmi de olsa sokağa çıkma yasakları başlıyor. Fırsattan istifade mutfakta kendimi geliştirip ekmek yapmasını öğreneceğim” dedi.

Ali KESER

Minik Mario alışverişte

Minik Mario alışverişte

Celal-Şebnem Çapa’nın 3 köpeği var. Ama Mario’nun yeri bir başka. Yurtdışına tatile giderken bile yanlarından ayırmıyorlar. Çift dün Nişantaşı City’s’deydi. Mario ile birlikte mağazaları dolaşıp alışveriş yaptılar. Şebnem Çapa zaman zaman çok sevdiği köpeğini kucağına almak zorunda kaldı.

İkinci tabela krizi

İkinci tabela krizi

Muazzez Ersoy geçtiğimiz günlerde adını usulsüz şekilde kullanan kebapçıdaki tabelaları söktürmüştü. Yine bir isim krizi ile gündeme geldi. Şarkıcı, Instagram’da Muazzez Ersoy Lösemili Çocuklar Hastanesi tabelası önünde verdiği, 2000 yılına ait bir pozu paylaştı. Altına “Bu hastaneye dubleks evimi bağışladım. Büyük meblağlarda bağış topladım. Sonra hastanenin ismi değiştirildi. Ya baştan koyulmayacaktı ya da koyulduysa değişmeyecekti” yazdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deren Talu: Hangi ara 24 oldum