5 dakikada magazin turu (21 Mart Cumartesi)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Mart 2020, Cumartesi 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 “Düşüncelerimizi temizleme zamanı”

“Düşüncelerimizi temizleme zamanı”

Corana virüs günlerinde eve kapanan Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu paylaşımında şunları yazdı:

Şimdi yüzleşme zamanı. İş, güç, kariyer, giyim, kuşam, arabalar, markalar, ego savaşları, zihin gelgitleri... Kaldık mı kendi kendimize. Evimizi, eşyalarımızı, içimizi, düşüncelerimizi temizlemek için bol bol vaktimiz var artık. Unuttuğunuz, bastırdığınız duyguları yaşayın. Çünkü bir yerlere yetişmek zorunda değiliz.

 “Zaman geçmek bilmedi”

“Zaman geçmek bilmedi”

Oyuncu Pınar Deniz’in anneannesi nefes darlığı ile kaldırıldığı hastanede corona virüs şüphesiyle gözlem altına alındı. Pınar Deniz “Aile bireyleri olarak bizi de gözlem odasında 10 dakika tuttular. Zaman geçmek bilmedi. Panik atak geçirecek gibi oldum. Hiç kolay değilmiş. Anneannem hastanede, biz eve döndük. Ama kimseyle temasta değiliz. Anneannem pozitif çıkarsa hepimizi karantinaya alacaklar. Bizde henüz hiçbir belirti yok” dedi.

Kahkaha iyileştirir

Kahkaha iyileştirir

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği ‘Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni bölümü yarın akşam Kanal D’de.

Oyun, corona virüs karşı alınan önlemler nedeniyle ilk kez seyircisiz çekildi. Yılmaz Erdoğan, “Morale ihtiyacımız var. Bağışıklık sistemimizi en güçlendirici şey kahkahadır. Çocuklar sizin kahkahalarınızı duyuyormuş gibi yapacaklar. Umarım bizim sesimiz size, sizin de sesiniz bize ulaşır. Bütün dünyaya acil şifalar bol kahkahalar dileriz” dedi.

Evden spor eğitimi

Evden spor eğitimi

Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan sporcu, Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan aynı zamanda spor danışmanlığı yapıyor. Avatar Atakan herkesin evde kalması ve spor salonlarının kapanması nedeni ile uzaktan eğitim vermeye başladı. Önceki gün YouTube’dan gerçekleştirdiği canlı yayında evde yapılabilecek, kilo kontrolünü sağlayacak ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek vücut direncini artıracak egzersizler gösterdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah korkuttu! Dizi Postası 19-25 Ocak