5 dakikada magazin turu (21 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Mayıs 2020, Perşembe 08:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çöpçatan Pınar

Çöpçatan Pınar

Oyuncu Pınar Deniz, arkadaşları için çöpçatanlık yaptığını itiraf etti:

Onların arasındaki enerjiyi hissediyorsan, birbirlerine açılamıyorlarsa yoklarsın. Ben iki kişi arasındaki enerjiyi anlıyorum. Oradan yola çıkıyorum.

Takipçileri kavga etti

Takipçileri kavga etti

Burcu Özberk’in 4 milyon 700 bin takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabı dün neredeyse ikiye bölündü. Üstelik sırf bu poz yüzünden. Kimileri hiç beğenmedi, negatif yorumlar yapıp çirkin olduğunu söylediler. İş hakarete varınca, fanları devreye girdi, klavye kahramanları ile aralarında kavga çıktı.

Yasağa rağmen dondurmacıya

Yasağa rağmen dondurmacıya

Senarist ve yönetmen Gani Müjde kısmi sokağa çıkma yasağının olduğu son gün (19 Mayıs) Yeniköy’deydi. Ojbektifleri fark edince hemen kendini savundu:

Evim çok yakın, dondurmacıya geldim. Hemen dönüyorum.

Gani Müjde’nin yüzünde maske varken, bir külah dolusu dondurmayı bitirmesi de takdire şayan.

Bize özel konser

Bize özel konser

‘Lost On You’ şarkısıyla dünyanın her yerinde bir büyük ses getiren, Amerikalı şarkıcı LP, Türk hayranlarına seslenmeye hazırlanıyor. LP, 25 Mayıs Pazartesi akşamı 22.00’de @birlikteguzel Instagram hesabından yayınlanacak ‘Birlikte Güzel Ev’de’ konserlerinin konuğu olacak.

Konser için lokanta açtırdı

Konser için lokanta açtırdı

Popçu Gülşen önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da, şu an kapalı olan Morini Restaurant’ta konser verdi. Ama seyircisiz. Online yayınlanan konser için özellikle evinin bulunduğu Zorlu’da bir mekan tercih eden Gülşen’e eşi Ozan Çolakoğlu da eşlik etti. Birlikte provadayken çekilen pozlarını da Instagram’da paylaştılar.

Tatili eve getirdi

Tatili eve getirdi

Karantinayı eski eşi Emre Altuğ’dan olan oğulları Kuzey ve Uzay ile evde geçiren Çağla Şıkel, her yıl olduğu gibi Ege sahillerinde tatile çıkmak için seyahat yasaklarının kalkmasını bekliyor. Bu arada, denizi çocuklarına getirmenin yolunu buldu. İnternetten sipariş verdiği şişme havuzu bahçesine kuran Çağla Şıkel, Kuzey ve Uzay’ın keyifli hallerini Instagram’da paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgi Mola'nın çöp çıkarma stili