5 dakikada magazin turu (21 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Nisan 2021, Çarşamba 09:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI

TECRÜBESİNİ PAYLAŞTI

Ferhan Şensoy ile Derya Baykal’ın kızı Müjgan Ferhan Şensoy üç yıllık sevgilisi Cem Öğet ile 2018’de evlenmişti. Üç hafta önce hamile olduğunu açıklayan Müjgan Ferhan geçtiğimiz gün oyuncu Aslı Orcan ile Cihangir’deydi. Hatırlatayım; Aslı Orcan 2.5 yıl önce kızı Lal’i kucağına almıştı. Müjgan Ferhan, “Aslı çok iyi bir anne. Bana bu konudaki tecrübelerini anlatıyor, tüyo veriyor” dedi. Aslı Orcan da arkadaşına şu karşılığı verdi: “Sen iste, her zaman yanındayım.”

DENİZ KIZI OLDU

DENİZ KIZI OLDU

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu dijital platformdaki ‘Doğu’ dizisine konuk olacak. Dizinin yeni bölümünün tanıtımında, Deren Talu seyirci karşısına deniz kızı olarak çıktı. Özel hazırlanan kostümle denizdeki bir kaya üzerinde poz veren Talu, serin havaya rağmen hiç şikayet etmedi.

AİLECE KORONA ÇARPTI

AİLECE KORONA ÇARPTI

COVID 19’un mağdur ettiği ünlülerin sayısı hızla artarken Hande Demir de her türlü önlemi almasına rağmen koronaya yakalanmaktan kurtulamadı. Sosyal mesafe kuralına harfiyen uyan, kalabalığa karışmayan, maskesiz adım atmayan sosyetik güzelin testi yine de pozitif çıktı. Evde karantina altında. Tedavisi özel bir hemşire eşliğinde devam ediyor. “COVID çarptı” diyen Hande Demir’in eski eşi Erdinç Acar’dan olan çocukları Masal, Mavi ve Aslan da korona kaptı.

TANIYAMADILAR

TANIYAMADILAR

Alara Koçibey sonradan olma değil, doğal sarışınlardan. Ama dün sosyetik güzeli, esmer, siyah saçlı görenler şaştı kaldı. Tanımakta zorluk çekenler oldu. Kimileri sarışınlıktan sıkılıp boyattığını zannetti. Yok Alara Koçibey sadece peruk taktı.

O SORUYA YANIT YOK

O SORUYA YANIT YOK

Belçim Bilgin oğlu Rodin’in babası Yılmaz Erdoğan’dan 2018’de boşanmış, 2019’da da Kanada’da yaşayan İtalyan iş insanı Alfredo Di Blasio ile Londra’da tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgililer önceki gün Zincirlikuyu Zorlu AVM’deydi. Çift maske taktığını, alışveriş için sabah erken saatleri tercih ettiğini belirten Belçim Bilgin, evliliğe dair sorular karşısında ise adımlarını hızlandırdı. Daha önce nikah masasına oturmak gibi bir planının olmadığını söylemişti.

KLİP ÇEKTİLER

KLİP ÇEKTİLER

Eski milli futbolcu ve teknik direktör Oktay Derelioğlu’nun iki oğlu, iki de kızı var. Derelioğlu’nun üniversite öğrencisi olan kızı Aleyna, Murat Dalkılıç’ın klibinde oynadı. Dalkılıç bu haberi “Canım Aleyna ‘Nefes’ klibinde bana eşlik etti. Işığına, yeteneğine, emeğine sağlık. Yolun apaçık olsun” sözleriyle duyurdu.

OTOSTOP POZU

OTOSTOP POZU

Hande Doğandemir arkadaşlarıyla Ege sahillerinde tura çıktı. Datça’ya giden grup Knidos antik kentini ziyaret etti. Burada gün boyu tarihle kucaklaşıp fotoğraf çektirdiler. Dönüşte yolda kalınca otostop çektiler. Yoldan geçen bir kamyonetin arkasına atlayıp bu anları da sosyal medyada paylaştılar.

ASİL NEREYE BAKIYOR?

ASİL NEREYE BAKIYOR?

2017’de Derya Çavuşoğlu’ndan boşanan Bekir Aksoy 2019’da Nazife Oğlakçıoğlu ile nikah masasına oturmuştu. İlk evliliğinden Emir Berk adında bir oğlu bulunan Aksoy bir yıl önce tekrar baba olmuş, ikinci oğluna Asil adını koymuştu. Bekir Aksoy dün ailecek verdikleri pozu Instagram’da paylaşıp oğluna “Nereye bakıyorsun?” diye esprili bir yorum yaptı.

ÇİFTLİK HAYATI

ÇİFTLİK HAYATI

Tuğba Yurt sevgilisi Burak Tanrısever’in Gümüldür’deki çiftliğine gitti. Burada kendi elleriyle bir kuzuyu biberonla besledi. Köpekleri ve inekleri sevdi. Kümesteki tavukları çekip, onlara “Gümüldür korosu” dedi. Sonra da dalından erik topladı. Bir de erik fidanı dikti. Sevgilisiyle traktör üzerinde verdiği pozları da Instagram’da paylaşmayı ihmal etmedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü