5 dakikada magazin turu (21 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Ocak 2020, Salı 08:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Nilüfer hastaneye kaldırıldı

Nilüfer hastaneye kaldırıldı

Ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Nilüfer hastaneye kaldırıldı. Sanatçıya yapılan tetkikler sonucu domuz gribi teşhisi konuldu. Yıllar önce göğüs kanserini atlatan Nilüfer bağışıklık sisteminin düşmemesi için müşahede altında tutuluyor.

Fransa'da buluştular

Fransa'da buluştular

Ayşe Kucuroğlu çocukları; Suna, Kemal, Osman, Cenk ve Selma’nın babası, 2003’te nikah masasına oturduğu Taner Kucuroğlu’ndan Mayıs 2017’de boşanmıştı. Ocak 2019’da kalbini Yunanistan Atina’da yaşayan, armatör Alexandros Papantoniou’ya kaptırmıştı. Bir süredir görüşemeyen sevgililer Fransa’da buluştu, Paris’te aşk perçinlediler.

Dağda kızı hastalandı

Dağda kızı hastalandı

İrem Güreli, 2009’da nikah masasına oturduğu Kaya Demirer’den 2011’de boşanmıştı. Eski karı-koca 2013’te yeniden evlenmiş, 2016’da kızları Darya’yı kucaklarına almıştı. Çift kısa süre önce ikinci kez boşandı. İrem Güreli hem moral bulmak, hem kayak yapmak için kızı Darya ve ortağı Ebru Erberdi ile Bolu Kartalkaya’ya gitti. Ne var ki, Darya tatilin ilk gününde hastalandı. Öyle ki, serum tedavisi görmek zorunda kaldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlülerin stilinde bugün (21 Ocak 2020)