5 dakikada magazin turu (22 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22 Ekim 2020, Perşembe 11:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hedef büyüttü

Hedef büyüttü

Hazal Filiz Küçükköse önceki gün Nişantaşı City’s’deydi. En son dizi film ‘Zemheri’de rol alan oyuncu, “Dijital bir dizi projesi için toplantı yapmaya geldim. Tiyatroya yoğunlaştım. Ama en büyük hayalim; stand up gösterisi ile sahneye çıkmak. Bu konuda da iddialıyım” diye konuştu

Birce Akalay önceki akşam Arnavutköy’deydi. Bir süredir Fasih Saylan ile aşk yaşayan oyuncu, “Nikah masasına oturacağınız konuşuluyor, doğru mu?” sorusuna “Hayır doğru değil. Evlenmeyi düşünmüyorum” yanıtını verdi. Birce Akalay’ın Murat Ünalmış ile evliliği 1.5 yıl sürmüştü. Sarp Levendoğlu’ndan da 3 yılda boşanmıştı.

Hakan KIRARSLAN

Kısmet ayağına geldi

Kısmet ayağına geldi

Süzer Holding Başkan Yardımcısı Baran Süzer’in yıllardır bir ayağı hep yurt dışında olmuştur. Zaten New York’ta projeleri var. Ne var ki, koronavirüs nedeniyle aylardır gidemedi. Ama kısmet ayağına geldi. Baran Süzer’in son aşkı; top model Nibar Madar. Amerika’da yaşayan İsrailli güzel, pandemi yüzünden Avrupa turuna çıkamayınca, İstanbul’a geldi. Üç yıl önce tanıştığı Baran Süzer’e ulaşıp iletişime geçti. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. Yıllardır birçok mankenle flört eden Baran Süzer’i, Nibar Madar nikah masasına oturtursa hiç şaşırmam.

Ayaküstü sohbet

Ayaküstü sohbet

Ali Poyrazoğlu ‘Ödünç Yaşamlar’ oyununun provası için önceki gün Mecidiyeköy’deki Trump Alışveriş Merkezi’ndeydi. Meslektaşları; Volkan Severcan ve Tamer Karadağlı ile karşılaştı. Selamlaşan üçlü hep birlikte ayaküstü sohbet etti. Poyrazoğlu “Koşturmacamız tiyatro için. Biz çalışıyoruz. Karşılığında da sadece koltuklarda izleyici görmek istiyoruz” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ'un romantik tatili