5 dakikada magazin turu (22 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22 Ocak 2021, Cuma 08:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aylarca çalıştı

Aylarca çalıştı

Yeni dizisinde bir süper kahramanı canlandıran Şükrü Özyıldız rolünün hakkını vermek için silah, dövüş, fitness ve motosiklet eğitimleri aldı. Nisanda başlayan hazırlık süreci aylar sürdü. Her hafta düzenli olarak poligon çalışması yapan oyuncu dizi başlamadan önce motosiklet ehliyeti de aldı.

Aynı kareye girmediler

Aynı kareye girmediler

Hande Demir 2011’de ikinci kez evlendiği Erdinç Acar’dan Temmuz 2020’de yine boşanmıştı. Üç çocuğu bulunan eski çift önceki akşam kızları Masal’ın doğum günü için bir araya geldi. Ama kutlama esnasında fotoğraf çektirirken aynı kareye girmediler. Masal 9 yaşına bastı.

Anne acısı

Anne acısı

Boyner Holding’in kurusu Osman Boyner’in (95) eşi, Cem Boyner’in annesi Ayten Boyner bir süre önce yakalandığı koronavirüsü atlatıp taburcu olmuştu. 88 yaşındaki Ayten Boyner önceki gün evinde beyin kanaması geçirip vefat etti. Dün de Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

Erkek erkeğe kamp

Erkek erkeğe kamp

Engin Altan Düzyatan, İstanbul’un soğuğundan Muğla’ya kaçtı! Yakın arkadaşları Kerim Yardımcı, Ata Volkan Alp ve Cengiz Yatağan ile Akyaka’da doğanın içinde erkek erkeğe kamp yapmaya başladı. Oyuncu dün de dostları ile nehirde kanoyla tura çıktı.

Dağda hasret giderdiler

Dağda hasret giderdiler

Amerika’dan dönen Bennu Gerede, Kayseri Erciyes’e çıktı. Yeni açılan DAS 3917 Otel’de kayak yaptı. Bennu Gerede uzun zamandır görüşemediği Pınar Eczacıbaşı ile zirvede hasret giderip anılarını tazeleme imkanı da buldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceyda Düvenci'ye Hande Doğandemir'den destek