5 dakikada magazin turu (22 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22 Şubat 2021, Pazartesi 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tanıtımı bile ses getirdi

Tanıtımı bile ses getirdi

Aleyna Tilki’nin İngilizce ‘Retrograde’ adlı şarkısı bu hafta cumartesi günü tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. Dün kısa bir tanıtım paylaşan şarkıcının uzay gemisinde geçen klibinden ilk görüntüler büyük ses getirdi. Oynadığı dizinin setinden hayranlarına “Beğendiniz mi?” diye seslenen Aleyna’nın yeni postlarının hem Türkçe, hem İngilizce olması dikkat çekti.

‘Serçe’  geliyor

‘Serçe’ geliyor

Işın Karaca, 2021 yılına hızlı giriş yaptı. 2020’nin kasım ve aralık ayında yayımladığı ‘Mevzu Bu mu?’ ve ‘Nazarlardanmış’ sonrası hiç vakit kaybetmedi. Karaca’dan şimdi de söz ve müziğine sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile beraber imza attığı ‘Serçe’ şarkısı geliyor. Klibi de pandeminin başından beri yaşadığı Urla’da ve Çeşme’de çekti. Soğuk havaya rağmen görüntülerde bahar havası esti.

Garanti veriyor

Garanti veriyor

Süper FM’de Duygu Atakan’a konuk olan Ersay Üner çarpıcı açıklamalar yaptı. Başta Aleyna Tilki’nin söylediği ‘O Sen Olsan Bari’ olmak üzere birçok hite imza atan Üner “Şarkıların nereye geleceğini, finalde nasıl bir kitleye ulaşacağını aşağı yukarı tahmin ediyorum ve hissediyorum. Bir şarkıyı dinlediğimde onun tutmayacağının garantisini veririm ama tutacağının garantisini veremem” dedi.

Küçük Yavuz bile barıştıramadı

Küçük Yavuz bile barıştıramadı

Emina Jahovic, Haziran 2018’de boşandığı Mustafa Sandal’ı oğulları Yaman ve Yavuz’a nafaka vermemek, eğitim ve sağlık masraflarını karşılamamakla suçlamıştı. Dün Yavuz’un doğum günüydü. Daha önce özel günlerde bir araya gelen eski eşleri, bu kez küçük oğulları bile buluşturamadı. 8 yaşına basan Yavuz için evde düzenlenen kutlamada Yaman’ın yanı sıra, Emina’nın abisi Mirsad Türkcan, eşi Dusica Jahovic Türkcan, oğulları Nusret ve modacı Amor Garibovic vardı.

Torununa ders verdi

Torununa ders verdi

Neslişah Alkoçlar eşi Engin Altan Düzyatan, çocukları Emir ve Alara ile ailesinin Uludağ’daki otellerinde tatilde. Ender Alkoçlar dün 2.5 yaşındaki torunu Alara ile kayak yaptı. “30 yıl önce aynı yerde kızıma kayak dersleri veriyordum. Şimdi torunuma öğretiyorum. Büyük mutluluk ve heyecan” dedi. Alara daha sonra babası Engin Altan Düzyatan ile kar motoruna binip mini bir tur yaptı.

'100 yaş bıraktım geride bu sene'

'100 yaş bıraktım geride bu sene'

İsmail Hacıoğlu ilk evliliğini Vildan Atasever ile 2010’da yapmış, 2015’te boşanmıştı. 2016’da dans eğitmeni Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Yemin adında bir kızı olan çift, Temmuz 2020’de ayrılmıştı. İsmail Hacıoğlu vakit kaybetmeden ‘Çocuk’taki rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlamıştı. Dün eski eşinin doğum günüydü. Duygu Kaya Kumarki, “1 yaş değil sanki 100 yaş bıraktım geride bu sene. 100 yıllık acıdım, 100 yıllık kanadım. Kırıklarımı taç yapar saçıma takarım, isyanımı bağırarak söyler, nefretimi öperim” dedi.

Evde sıkıldı dağa çıktı

Evde sıkıldı dağa çıktı

Ceylan Çapa koronavirüs korkusundan evden kolay kolay çıkmayanlardan. Çok bunaldığı zaman Çeşme’ye kaçan sosyetik güzel, bu kez gözünü zirveye dikti. Hafta sonunu geçirmek için Uludağ’a gitti. Yakın arkadaşları Ertuğrul Bitlis, Alara Bitlis ve Cenk Bitlis ile sabahtan akşama kadar kaydı.

Sevgili değil arkadaş

Sevgili değil arkadaş

Türkiye eski güzellerinden Sinem Sülün, Uludağ’da tatilde. Ağaoğlu My Mountain Otel’de kalıyor. Uzun süredir hayatında kimse olmayan, “Kalbimin ritmini değiştirecek adam çıkmadı” diyen mankeni bir erkek ile görenler, sevgilisi zanneti. Ama değil. İnanç Arslan, Sinem Sülün’ün arkadaşı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Seçkin her mevsim başka renk