5 dakikada magazin turu (23 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

23 Haziran 2020, Salı 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ailece dağ tatili

Ailece dağ tatili

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu ve pilot eşi Yağmur Sarıoğlu’nun oğulları Sarp 7, kızları Sare 2 yaşında. Yağmur Sarıoğlu üçüncü bebeklerine 7 aylık hamile. Yine erkek geliyor. Çift doğumdan önce tatil yapmak için farklı ve sakin bir rota seçti. Kazdağları’na gidip Hasan Boğuldu Şelalesi’nde bir gün geçirdiler.

"Babalar gelmiş"

"Babalar gelmiş"

Yılın yarısını Çanakkale’deki evi ve teknesinde geçiren Ata Demirer’in bu aralar ünlü misafirleri var. Erkan Can ve Güven Kıraç’ı teknesinde ağırlayan Ata Demirer bu selfie’nin altına şöyle not düştü: “Babalar gelmiş.” Yeni filminin senaryosunu bitirmek üzere olan Ata Demirer’in başrolleri Demet Akbağ, Erkan Can ve Güven Kıraç’a verdiği konuşuluyor.

Minik Efe denizle tanıştı

Minik Efe denizle tanıştı

Ece Vahapoğlu, Ümit Boyner’in kardeşi Cihan Alpay ile 23 Haziran 2018’de evlenmişti. 41 yaşında da hayaline kavuşmuş, 5 Aralık’ta oğlu Efe’yi dünyaya getirmişti. Karantina günlerini İstanbul’da geçiren çift, şimdi Bodrum’da. Minik Efe dün deniz ile tanıştı. Cihan Alpay 7 aylık oğlunu yüzdürdü. Bol bol fotoğraflarını çeken Ece Vahapoğlu, “Efe suyu çok sevdi, bu bizim için büyük şans” dedi konuştu.


Denize aşık

Denize aşık

Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu, deniz tutkusunu Instagram’daki ‘Selcen Tanınmış ile Deniz Sohbetleri’ programına anlattı. Göcek açıklarında tatil yapan oyuncu “Deniz aşığıyım. Tekne en büyük tutkum. Yelken dersleri de almaya başladım” dedi.


Kuralını bozmadı

Kuralını bozmadı

Nefise Karatay için ne Çeşme, ne Bodrum, varsa yoksa Göcek. Uzun yıllardır olduğu gibi sezon açılışını yine Göcek’te yaptı. 2012’de evlendiği Yusuf Day ve 2015’te dünyaya gelen kızı Maya ile tatile gitti. Ailece lüks teknelerinde kalıyorlar.


Modacıya sürpriz

Modacıya sürpriz

Ender Mermerci her yaz olduğu gibi sezonu kızları Tansa Ekşioğlu ve Derin Mermerci ile açtı. Geleneksel aile tatilinin adresi de yine Fethiye’deki Hillside Beach Club. Mermerciler, aynı otelde kalan modacı Atıl Kutoğlu’nun doğum günü olduğunu öğrenince sürpriz bir kutlama düzenledi. Atıl Kutoğlu 52 yaşına bastı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Esmersoy’dan nispet pozları