5 dakikada magazin turu (23 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

23 Temmuz 2020, Perşembe 09:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Aniden düğün yapabiliriz'

'Aniden düğün yapabiliriz'

Ozan Doğulu kızlarının annesi Ece Yosmaoğlu’ndan 2018’de boşanmış, 2009 Miss Turkey ikincisi, şarkıcı Kübra Hera Aslan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgililer önceki akşam Yassas Grek Taverna’daydı. Ozan DJ’lik yaptı, sevgilisi şarkı söyledi. Tabak bile kırdılar. Ozan, “Ben bir kere evlendim, ikincisini bilemem. Hera’yı annem de çok sevdi. Belli olmaz, bir gün aniden düğün yapabiliriz” dedi.

Ekonomik Hande

Ekonomik Hande

Hande Ataizi son röportajında “Artık kıyafet, ayakkabı, çantaya para vermiyorum. Bunun yerine evime ve daha temel ihtiyaçlarıma para harcıyorum. Devir ekomoni devri” demişti. Ataizi, Bodrum tatilinde 2013 yazında giydiği bikiniyle görüntülendi. Bu arada 7 yıl önceki formunu koruduğunu da kanıtlamış oldu.

'Dünyayı yakar ve yıkarım'

'Dünyayı yakar ve yıkarım'

Berkay eşi Özlem Ada Şahin, kızları Arya ve Zeynep ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Şarkıcı, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in, cani eski sevgilisi tarafından katledilmesiyle ilgili olarak şu yorum yaptı:

Kadına yapılan en ufak bir kabalık, şiddetin karşısındayım. Bu konuda çıkacak yasalara sonsuz destek vereceğim. Kadınlar bize Allah tarafından gönderilmiş melekler, hediyeler. İki kızım var. Onların saçlarının bir teli yere düşse, dünyayı yakar ve yıkarım. Pınar’ın ailesine Allah sabır versin.

Efe'nin gözlük oyunu

Efe'nin gözlük oyunu

Ece Vahapoğlu’nun, 7 aylık oğlu Efe ile oynadığı bu pozları eşi Cihan Alpay yakaladı. Vahapoğlu bu karelerin altına şöyle yazdı:

Biz plaja erken gideriz. 11.00’e kadar denize girip yemek ve uyku için evimize döneriz. Bu arada annemizin gözlüğünü de çekeriz.

Önce maske sonra kemer

Önce maske sonra kemer

Yakında yeni bir diziyle ekrana gelecek olan Furkan Palalı, Nişantaşı’nda 350 bin TL’lik Subaru BRZ otomobiliyle havalı havalı dolaştı. Maskesini hiç çıkarmayan, emniyet kemerini de takan Palalı “Gördüğünüz gibi tüm kurallara uyuyorum. Çünkü hayata değer veriyorum” dedi.

'Sadece aile dostuyuz'

'Sadece aile dostuyuz'

Oyuncu Nesrin Cavadzade önceki gün bir erkek arkadaşıyla Etiler’deydi. Fotoğraflarının çekildiğini fark edince telaşla kafenin kapalı bölümüne geçtiler. Sonra da hesabı isteyip kalktılar. Cavadzade arkadaşının aracına binerken “Yanlış bir anlaşılma olmasın. Sadece aile dostuyuz” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melanie Sykes aşk uğruna nezle oldu