5 dakikada magazin turu (24 Aralık 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

24 Aralık 2020, Perşembe 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Alışverişten yoruldu

Alışverişten yoruldu

Demet Akalın önceki gün İstinyePark’taydı. İki saat boyunca lüks mağazaları dolaşan şarkıcı, yakınlarına hediye aldığını söyleyip “Alışveriş yapmaktan yoruldum, ayaklarıma karasular indi” diye konuştu.

 Heidi gibi havada uçmuyorum

Heidi gibi havada uçmuyorum

Nil Karaibrahimgil bir süredir İstanbul dışında, doğa ile iç içe olan evinde yaşıyor. Şarkıcı önceki gün Bebek’teydi. “İşlerim için kırk yılda bir şehre iniyorum. Yakında kış uykusu bitecek ve güzel sürprizlerim olacak” dedi. Pandemi sürecinde yaptığı yorumlarla takipçilerinin ‘Polyanna’sı olan Nil Karaibrahimgil, “Bu benzetmeye çok güldüm. Ama Heidi gibi sürekli havada uçmuyorum. Güçlü durmaya çalışıyorum sadece” diye konuştu.

Vurulması olay oldu

Vurulması olay oldu

Kanal D’de yayınlanan ‘Hekimoğlu’ önceki akşak ekrana gelen bölümüyle yine çok konuşuldu. Dizide, ‘Ateş Hekimoğlu’ karakterine hayat veren Timuçin Esen oyunculuğu ile bir kez daha kendine herkesi hayran bıraktı. ‘Hekimoğlu’nun eski bir hastasının eşi tarafından vurulduğu sahneler, Twitter’da TT listesinde kaldı. ‘Hekimoğlu’ yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de.

Lalin aşılandı

Lalin aşılandı

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz ekimde kızları Lalin’i kucaklarına almıştı. Çift dün bebekleri ile birlikte Maslak’ta özel bir hastaneydi. Yarım saate yakın kaldılar. Kenan İmirzalıoğlu çıkışta “Çok şükür hastalık falan yok. Kontrole geldik. Lalin’in aşısı vardı, onu da yaptırdık” diye konuştu.

Ali KESER


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Boluğur: Kadınlığımızı yaşamak hoşumuza gider