5 dakikada magazin turu (24 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

24 Ekim 2020, Cumartesi 09:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
En büyük hayalini açıkladı

En büyük hayalini açıkladı

Demet Özdemir en büyük hayalinin Türkan Şoray’ın hayatını oynamak olduğunu söyledi. Demet Özdemir “Türkan Şoray bir efsane. Yeşilçam’a damga vuran isimlerin başında geliyor. Onu canlandırmak benim için büyük gurur kaynağı olur” dedi. Demet Özdemir, “Kalbiniz hâlâ boş mu?” sorusuna da “Evet boş. Hayatımda kimse yok. Sevgilim olursa, kimseden saklamam” yanıtını verdi.

"Kızım benim yaşam kaynağım"

"Kızım benim yaşam kaynağım"

Türkan Şoray’ın Cihan Ünal’dan olan yapımcı kızı Yağmur Ünal’ın geçen perşembe doğum günüydü. Sinemanın sultanı, “Hayattaki en değerli varlığım kızım. Benim yaşam kaynağım. Bana büyük mutluluklar yaşattı. Onunla yeniden var oldum. Dünyaya gelişiyle hayatıma bir güneş doğdu” dedi. 36 yaşına basan Yağmur Ünal doğum gününü sevgilisi Can Balta ile önceki akşam kutladı.

Aşk pozu

Aşk pozu

Melisa Şenolsun ve bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Umut Evirgen’den aşk karesi geldi. Şenolsun, bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Bundan sonra böyle

Bundan sonra böyle

Yeni projesi için imaj yapan Ahmet Kural fotoğrafına şu notu düştü: Bundan sonra böyle.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tülin Özen: Gagarin’e hastayım, cenazeme reklam alacağım