5 dakikada magazin turu (24 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

24 Eylül 2020, Perşembe 10:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Anneye teklif

Anneye teklif

Türkan Şoray’ın Cihan Ünal’dan olan kızı Yağmur Ünal bir süre önce yapımcılığa soyunmuştu. Annesinin 2015’te yönettiği ‘Uzaklarda Arama’da rol alan Yağmur, yeni projeleri olduğunu söyledi. “Annemin sağlığı yerinde. Hatta son zamanlarda daha da güzelleşti. Kendisi bir yapımda yer almak istemiyor. Ama ben ona teklif götürmeye hazırlanıyorum. Umarım ikna ederim” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN


En hızlısı Hazar

En hızlısı Hazar

Çağatay Ulusoy’un dün doğum günüydü. İlk tebrik önce ‘Med Cezir’, sonra da bir internet dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği Hazar Ergüçlü’den geldi. Kutlama için elini çabuk tutan Hazar, 30 yaşına basan Çağatay ile bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşıp altına “Mutlu yıllar canım. Seni aya kadar seviyorum” yazdı.

Hepsi alemdi

Hepsi alemdi

Tuğba Özerk, ‘Fikret Şeneş Şarkıları’ adlı albümde seslendirdiği ‘Aşk Defteri’ için kamera karşısına geçti. Klibi Mustafa Özen yönetti. Popçu, “Bu şarkıyı yıllar önce Ayla Dikmen söylemişti. Ben de 70’li yıllarda yaşamak isterdim. ‘Aşk Defteri’ni yorumlarken sevdiklerimi hatırladım. Şarkıdaki gibi hepsi bir başka alemdi” diye konuştu.


'Sanat Güneşi' unutulmadı

'Sanat Güneşi' unutulmadı

Türk Sanat Müziği’nin efsane ismi Zeki Müren, 24 Eylül 1996’da hayatını kaybetmişti. ‘Sanat Güneşi’ ölümünün 24’üncü yılında en sevilen şarkıları ile anılıyor. Polat Yağcı’nın yapımcılığına imza attığı saygı albümünde Zeki Müren’in canlı performans kayıtları, şiirleri, konuşmaları var. Arabesk şarkılardan oluşan albüm bugün çıkıyor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melisa Şenolsun, yakışıklı oyuncuları neden takipten çıkardı?