5 dakikada magazin turu (24 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

24 Temmuz 2020, Cuma 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ara yok, bebeğe devam

Ara yok, bebeğe devam

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza Arda’yı 2018, Asil Aslan’ı ise 3.5 hafta önce dünyaya getirmişti. Ailesini genişletmek konusunda kararlı olan Aslıhan “Arda ile ilk çıkmaya başladığımızda 5 çocuk istediğimi açıkça söyledim. Arda gülmüş, ‘O zaman çok çalışmam lazım’ demişti. Henüz yeni doğum yaptım. Ama hiç ara vermeyi düşünmüyoruz” dedi.

Her gün kas kontrol

Her gün kas kontrol

Oyuncu Irmak Ünal kaslı vücudu ve Bodrum pozlarıyla bu yaz da gündemde. Yüzme, koşma, ağırlık kaldırma ve yoganın yanı sıra beslenmesine de özen gösteren Ünal şunları söylüyor: “Vücudumdaki yağ oranı yüzde 14. Her gün aynada kaslarımı izleyip kontrol ediyorum. Hayvansal gıdaların çoğunu kestim. Bir tek balık yiyorum. Tüm bunları doktor kontrolünde yapıyorum.”

İtalyan sevgiliye cevap yok

İtalyan sevgiliye cevap yok

Burcu Esmersoy, Bodrum tatiline kısa bir ara verip işleri için İstanbul’a döndü. Etiler’de görüntülenen Esmersoy “Sosyal medyada erkek arkadaşınızın elini paylaştınız, yeni bir aşka mı yelken açtınız?” sorusuna cevap vermedi. Esmersoy, Londra’da yaşayan İtalyan bir iş insanı ile birlikte. Arkadaşlıkları eskiye dayanıyor. İlişkilerine ikinci bir şans vermeye karar vermişler. İtalyan sevgili, Burcu Esmersoy’u geçen hafta Bodrum’da ziyaret etti. Duyduğuma göre; ikisi de çok mutluymuş, birbirlerine çok yakışıyorlarmış.

Bebek heyecanı

Bebek heyecanı

Ziynet Sali (45) gitarist Erkan Erzurumlu (35) ile Eylül 2019'da Kıbrıs'ta nikah masasına oturmuştu. Şarkıcı aralıkta da "Bir an önce anne olmak istiyorum. Eşim de çocukları seviyor. Erkan beni hayalime kavuşturacak" demişti. Dün sosyal medyada şarkıcının 3.5 haftalık hamile olduğu iddia edildi. Ama Ziynet Sali iddiayı yalanladı

Zirveye çıktı

Zirveye çıktı

Ayça Ayşin Turan, Uluslararası Film Veritabanı (IMDb) sitesinin Starmetre sonuçlarında Türk oyuncular arasında 1’inci sıraya yükseldi. Bu listede 4 bin oyuncu yer alıyor ve her hafta IMDb’deki arama sonuçları doğrultusunda belirleniyor. Starmetre, sektör ve izleyiciler tarafından en çok aranan ve puanlanan isimlerden oluşuyor. IMDb, hem yerli hem yabancı film ve dizi dünyası için referans site sayılıyor

Mayo bahane

Mayo bahane

3.5 ayda 20 kilo verip incecik olan Derya Şensoy zayıfladığından beri sık sık plaj ve deniz fotoğrafları paylaşıyor. Dün Instagram’da yayınladığı bu karede Şeyma Subaşı imzalı bir mayo giymişti. Takipçilerinden oyuncuya “Mayo bahane Derya şahane” yorumları geldi.

Duygusal kutlama

Duygusal kutlama

Nilüfer’in kızı Ayşe Nazlı önceki gün 20 yaşına girdi. Ana-kız Bodrum’da küçük bir kutlama yaptı. Nilüfer kızının doğum gününü “Ne mutlu bana. Ayağımı sağlam basarsam 30’u da 40’ı da görür müyüm? Onu da Allah bilir. Mutlu yıllar kuzum” sözleriyle kutladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum