5 dakikada magazin turu (24Nisan 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

24 Nisan 2020, Cuma 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Market kuyruğu

Market kuyruğu

Birce Akalay sevgilisi Fasih Saylan ile birlikte Etiler’de market alışverişi yaptı. Poşetleri araca sevgili yükledi. Akalay hiçbirine dokunmadı, dergilerini de alıp otomobile bindi. Bennu Gerede ise oğlu Dilan Erkaya ile Nişantaşı’nda market kuyruğunda beklerken görüntülendi. Gerede “Bizim aile kalabalık. 4 oğlumla yaşıyorum. Evde her şey çabuk tükeniyor, işim zor” dedi.

Yalın yaralı Serdar mutlu

Yalın yaralı Serdar mutlu

Karantinada birinci ayı geride bırakan Yalın “Hayatımda biri yok. En çok bu konuda yaralıyım. Bekar olmak için çok kötü dönem” dedi. Yalın 4 yıllık sevgilisi Hazal Emre’den 2018’de ayrılmıştı. Serdar Ortaç ise “İyi ki bu dönemde yalnızım. Kafamı dinliyorum. Yanımda sürekli biri olsaydı geçinemezdik” diye konuştu. 5 yıllık eşi Chloe Loughnan’dan 8 ay önce boşanan pop yıldızı bir ay aşk yaşadığı Seçil Gür’den geçen ay ayrılmıştı.

Davette değil markette

Davette değil markette

Ayşe Kucuroğlu ile Yunan sevgilisi Alex Papantoniou önceki gün Bebek’te görüntülendi. Alışverişe çıktıklarını söyleyen Ayşe Kucuroğlu “Davete gidiyor gibisiniz” sözleri üzerine şunları söyledi: “Alex ve ben şıklığı ve birbirimize gösterdiğimiz özeni elden bırakmıyoruz. Bu da moralimizi yüksek tutuyor. Bakın markete giderken bile incilerimi taktım. İyi geliyor.”

' Sürekli temizlik yapmaktan geberdim'

' Sürekli temizlik yapmaktan geberdim'

Ozan Güven meslektaşı Zafer Algöz'ün YouTube’daki ‘Burada Olan Burada Kalır’ programına konuk oldu. Karantina boyunca evde sürekli temizlik yaptığını söyleyen oyuncu “Ev hanımlarını da alkışlamalıyız. Hem de büyük bir alkışı hak ediyorlar. Ev işi hiç bitmiyor. Sürekli temizlik yapmaktan geberdim. Yorgunluktan kafamı kaldıramıyorum. Başa çıkamıyorum” dedi. Güven’in bu sözleri sosyal medyayı salladı. Özellikle ev kadınlarından alkış emojileri alan Ozan Güven’e “O kadar havalı duruyorsun ki, seni elinde bezle yer silerken düşünemiyoruz” yorumları yağdı.

43 yaşında kayınpeder oldu

43 yaşında kayınpeder oldu

Hüsnü Şenlendirici kendisi gibi klarnet sanatçısı olan oğlu Ergün Şenlendirici’yi (25) Peri Özdolgun ile evlendirdi. Nikah 43 yaşında kayınpeder olan Hüsnü Şenlendici’nin İzmir Bergama’daki çiftliğinde kıyıldı. Koronavirüs nedeniyle düğün yapılmadı ve sadece aile üyeleri katıldı. Hüsnü, oğlu ile gelinin fotoğrafını ‘Evimiz şenlendi’ notuyla paylaştı.

İşte Sienna Leyla

İşte Sienna Leyla

Tülin Şahin kasımda dünyaya getirdiği kızı Sienna Leyla’ya üzerinde Atatürk yazılı bir tişört giydirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Simge evinin salonunda uçuyor