5 dakikada magazin turu (25 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

25 Mart 2021, Perşembe 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DOĞUM GÜNÜ İÇİN MALDİVLER'E

DOĞUM GÜNÜ İÇİN MALDİVLER'E

Son günlerde Maldivler’e gitmeyen neredeyse kalmadı. Biricik Suden ile başladı, Saadettin Saran ile devam etti. Ebru Şallı, Naz Elmas derken iş insanı Sami Kiresepi ile eşi Rachel Araz da balayı adasının yolunu tuttu. Çocukları Gaila ve Lionel’i de yanlarında götürdüler. Rachel Araz’ın 33’üncü yaşını kutlayacaklar. Çift adanın en lüsk ve pahalı otelinde kalıyor.

HEM TASARLADI HEM TANITTI

HEM TASARLADI HEM TANITTI

Yasemin Özilhan, Anadolu Group’un patronu Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan ile evlenince oyunculuğu bırakmıştı. Ekim 2017’de modacılığa soyunmuş, İpekyol için kıyafet tasarlamıştı. Aradan 4 yıl geçtikten sonra yine kolları sıvadı. İpekyol’a İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu hazırladı. 25 parçalık kıyafetin tanıtımı için de objektif karşısına geçip modellik yaptı. Yasemin Özilhan, “Bu kez rahatlığa daha çok önem verdim. Kendi günlük spor stilimi yansıttım. Genç ve dinamik bir tarz ortaya çıktı” dedi.

BAŞ BAŞA ALIŞVERİŞ

BAŞ BAŞA ALIŞVERİŞ

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un ilişkisi yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkmıştı. Son haftalarda da aynı evde yaşamaya başladıkları konuşulmuş ama Demet Özdemir bu dedikoduyu yalanlamıştı. Sevgililer önceki gün baş başa alışverişe çıktı. Maskeleri takmayı ihmal etmemişlerdi.

'HUYSUZ DEĞİL UYKUSUZ'

'HUYSUZ DEĞİL UYKUSUZ'

Azra Akın önceki gün Etiler’deydi. Yanında da oğlu Demir vardı. Eski kraliçe, “Geçenlerde oğlum için ‘Huysuz’ dediğimi yazdılar. Öyle bir şey söyler miyim hiç? Uykusuz olduğunu söyledim. Her fırsatta miniklere yardım etmeye çalışan bir anne olarak, hiçbir çocuğa huysuz demem. Çok ayıp” diye konuştu.

'HAYATIMIN ARA TOPLAMI'

'HAYATIMIN ARA TOPLAMI'

Irmak Zileli ile oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan hayatı konuştu, ortaya ‘Ara Toplam-Yolumu Ararken Öğrendiklerim’ kitabı çıktı. Ahmet Mümtaz Taylan, ‘Bir insan nasıl yetiştirilir?’, ‘Seçimlerimizi neye göre yaparız?’ sorularına yanıt verdi. Oyuncu, “Kitapta kadın erkek ilişkilerinden, babalığa kadar her şey var. Bu bir nefes molası, hayatımın ara toplamı” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Özerk'ten cesur klip