5 dakikada magazin turu (25 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

25 Nisan 2021, Pazar 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BOĞAZ’IN EN GÜZEL BALIKÇISI

BOĞAZ’IN EN GÜZEL BALIKÇISI

İstanbul’da kent yaşamından biraz uzaklaşıp doğayla baş başa kalıp iç huzuru yakalamak isteyenler olta balıkçılığına gönül veriyor. Yeniköy, Kuruçeşme ve Bebek sahilleri hem piyasa yapıp hem de balık avlamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi. Oyuncu Tuğba Melis Türk de balık avlamak için Boğaz’ı seçenlerden. Güzel oyuncu güneşli havada Boğaz’da arkadaşlarıyla balık tutup hem günün stresinden uzaklaştı hem de keyifli bir gün geçirdi.

ÇÖLDE MEDİTASYON

ÇÖLDE MEDİTASYON

Begüm Özbek modelliği bırakıp Hindistan’da Jivamukti Yogası eğitimi aldıktan sonra İstanbul’da hocalık yapmaya başlamıştı. Aşktan yana şansı olmayan Begüm dört yıldır birlikte olduğu sevgilisi Çağın Keskin’den 2019’da ayrılmıştı. Geçen yaz flört etmeye başladığı sevgilisi Çağın Işıkdağ’dan da geçen ay ayrıldı. Arkadaşlarıyla Dubai’ye tatile giden Begüm ıssız ve sıcak çölde meditasyon yapıp ifade gücünü ve iç huzurunu güçlendirmiş.

MALDİVLER YOLCUSU KALMASIN

MALDİVLER YOLCUSU KALMASIN

Hindistan’ın güneyinde 1196 adadan oluşan Maldivler dünya sosyetesinin en gözde tatil beldesi. Pudra beyazı kumsalları, turkuaz denizi, tropik iklimi ve bungalov tarzı tesisleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Türkiye’nin ünlüleri de son günlerde Maldivler’i kapı komşusu yaptı. Neredeyse buraya tatile gitmeyenler ayıplanacak. Sosyetik sima Seben Koçibey de bu hafta Maldivler’e gitti. Aleyna Tilki, Serenay Sarıkaya, Dila Tarkan, Ebru Şallı geçtiğimiz günlerde bu cennet adalara tatile gitme trendine uymuşlardı.

15 YILI GERİDE BIRAKTILAR

15 YILI GERİDE BIRAKTILAR

İş insanı Sinan Kosif ile Melda Kamhi 22 Nisan 2006’da Swissotel’de görkemli bir düğünle evlenmişti. Kosif çifti evliliklerinin 15’inci yılını önceki gün aileleriyle birlikte evlerinde kutladı. Maya ve Melina adında iki kızları olan Kosifler evliliklerinin 10’ncu yılını yine kalabalık aile üyeleriyle birlikte Paris’te kutlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 25 Nisan Başak, Aslan, Terazi ve diğer burç yorumları