5 dakikada magazin turu (25 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

25 Şubat 2021, Perşembe 08:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD’de kapak oldu

Neslihan Atagül, HOLA! USA dergisine Çırağan Sarayı'nda röportaj verdi. Dünyaca ünlü yıldızlar gibi dergiye kapak olan Atagül, “Dünyanın bambaşka yerlerinde, başka dillerde insanların sizi izliyor, oyunculuğunuzu beğeniyor olması mutluluk verici” dedi.

Çocukluk aşkıyla evlendi

Çocukluk aşkıyla evlendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ‘Mine’si Gözde Okur, yıllar sonra bir araya geldiği çocuklu aşkı Agah Burak Serez ile evlendi. Nikah İzmir’de kıyıldı. Pandemi nedeniyle çok az sayıda davetli ve aile üyeleri katıldı.

'Hekimoğlu' kadına şiddete karşı

Kanal D’de başrollerini Okan Yalabık, Timuçin Esen, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım’ın paylaştığı ‘Hekimoğlu’ salı akşamı yayınlanan bölümü ile yine ekrana damga vurdu. Tecavüz mağduru genç bir kadın hastanın hikayesi büyük ses getirdi. Bölüm sonunda kadına şiddete dikkate çekilip “Kadınlara karşı uygulanan her türlü şiddet sağlık değil, insanlık sorunudur. Çevrenizde tanık olduğunuz kadın şiddetini derhal gerekli mercilere bildirmek de bir insanlık görevidir” mesajı verildi.

Alışveriş kısa sürdü

Alışveriş kısa sürdü

Fahriye Evcen önceki gün Zincirlikuyu Zorlu AVM’deydi. Yanında da 2 Nisan’da 2 yaşına basacak olan Karan vardı. Birlikte mağazaları dolaştılar. Acelesi olduğunu söyleyen oyuncu alışverişini çabuk bitirdi. Eşi Burak Özçivit ise aynı saatlerde çekimdeydi.

Parkta piknik

Parkta piknik

Malum; pandemi nedeniyle lokantalar, kafeler kapalı. Sadece paket servisleri var. Hande Ataizi de yeni normal düzene uydu. Önceki gün yakın arkadaşları Selma Türkeş ve Ela Barlas ile Bebek’te buluştu. Yanında getirdiği portatif masayı açtı. Piknik yapıp sohbet ettiler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Akkul: Hastanede uyutulunca rahmetli annemle bağlantı kurdum