5 dakikada magazin turu (26 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

26 Eylül 2020, Cumartesi 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sevgililere özel ders

Sevgililere özel ders

Ezgi Eyüboğlu, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile 2019’dan beri flört ediyor. Yaz boyunca Çeşme’de tatil yapan sevgililer İstanbul’a döndü. “Boğazıma çok düşkünüm. Güzel yemek yemeği çok severim” diyen Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin dün Maslak Mutfak Sanatları Akademisi’ndeydi. Önlüklerini, maskelerini takıp sushi yapmayı öğrendiler.

Oğluna hesap açtı

Oğluna hesap açtı

Ece Vahapoğlu eşi Cihan Alpay ve oğulları Efe ile kontrollü sosyal hayata geçer geçmez soluğu Bodrum’da almıştı. Hız kesmeden tatile devam ediyorlar. Dün yine denizdeydiler. Ece Vahapoğlu 7.5 aylık bebeğine Instagram’da hesap açtı. Minik Efe’nin anında 580 takipçisi oldu.

Sevgiliye sürpriz

Sevgiliye sürpriz

Melisa Şenolsun önceki gün 24 yaşına girdi. Sevgilisi Umut Evirgen oyuncuya Ulus Sunset’te sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenledi. Melisa Şenolsun bu mutlu anları sosyal medyada paylaştı. Çıkışta habercilerin “Yeni yaşınızda evlilik dilediniz mi?” sorusuna yanıt vermedi. Teşekkür etmekle yetindi. Sessizliğini hiç bozmadı. Çift araçlarına binerek mekandan ayrıldı.

Hakan Kırarslan

5 günlük bebekle lokantaya

5 günlük bebekle lokantaya

Sarp ve Sare adlarında 2 çocuğu bulunan eski futbolcu Sabri Sarıoğlu ile pilot eşi Yağmur Sarıoğlu 5 gün önce 2’nci oğullarını kucaklarına almıştı. Çift yeni bebeklerinin adını henüz açıklamadı. Önceki gün ailecek Kuruçeşme’deki The Market’a yemeğe gittiler.

Lara ile Cem, 'Yara'landı!

Lara ile Cem, 'Yara'landı!

Atilla Özdemiroğlu 2016’da hayatını kaybetmişti. Sanat hayatı boyunca unutulmaz eserlere imza atan müzisyen için Nükhet Duru’dan Teoman’a kadar birçok isim bir araya geldi ve ‘Atilla Özdemiroğlu Besteleri’ adlı bir albüm çıkardı. Atilla Özdemiroğlu’nun ikizlerinden Lara’nın Cem Adrian ile seslendirdiği ‘yara’, YouTube’da 200 bin izlenme barajını çok kısa sürede geçti. Lara Özdemiroğlu, “Zamanında babamla söylediğim şarkıyı Cem Adrian ile yorumlamak bana gurur verdi. ‘Yara’yı seçmemin nedeni; babamın, annem için bestelemiş olması.” Albümde Sezen Aksu, Pamela, Ceylan Ertem gibi isimler de var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın ve Aslı Turanlı aşkı belgelendi: Arka kapıdan maça gitti