5 dakikada magazin turu (26 Nisan 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

26 Nisan 2020, Pazar 08:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Popçudan topçuya single teklifi

Popçudan topçuya single teklifi

Soner Sarıkabadayı önceki gün Instagram hesabında ‘Evdeki Ses’ yarışması düzenledi. Yeni yetenekler keşfetmek istediğini söyleyen popçuya, futbolcu Semih Kaya sürpriz yapıp canlı yayına bağlandı. Semih Kaya hem bağlama çaldı, hem de ‘Deniz Üstü Köpürür’ ve ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’ türkülerini seslendirdi. Soner sesini çok beğendiği Semih’e, “Single yapmak istersen, kapım sonuna kadar açık” diye teklifte bulundu.

'Bravo şövalye kocam'

'Bravo şövalye kocam'

Group’un patronu, gayrimenkul zengini Dikran Masis’in karantina sürecinde 1.447 kiracısından kira istemediği ortaya çıktı. Dikran Masis’in eşi, Mimar Yasemin Masis bu haberi sosyal medyada şu sözlerle paylaştı:

“Bravo kocam. Yine şövalyeliğini gösterdin. Bu kriz süresince kiracılardan para almayacak. Zaman birbirimize destek olma zamanı. Eşimle gurur duyuyorum.”

Domatesler balkondan

Domatesler balkondan

Meslektaşları resim sanatına, mutfağa merak sararken, Simge Sağın bahçeciliğe başladı. Kilolarca toprak ve saksı sipariş verdi. Bunları balkonuna yerleştirip satın aldığı domates fidelerini dikti. Simge Sağın biber ve salatalık da yetiştireceğini söyledi.

Kavuğu devrediyor

Kavuğu devrediyor

Rasim Öztekin, Hülya Koçyiğit’in pazar günleri TRT2’de sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu. Geleneksel Türk tiyatrosunun son temsilcisi İsmail Hakkı Dümbüllü’nün kavuğunu, Ferhan Şensoy’dan devralan Rasim Öztekin “Kavuğu aldım ama kalbimdeki rahatsızlığımdan dolayı, doktorlar canlı performansı yasakladı bana. Sinema veya dizi değil, canlı performans aritmiyi tetikleyen bir şey. Herkes iyi niyetli değil. ‘Kavuğu aldın madem niye oynamıyorsun?’ diyorlar. Sağlığım el vermiyor. Bu nedenle kavuğu bu sene genç bir arkadaşa devredeceğim” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arda Turan: Başımıza ne geldiyse adamlıktan geldi