5 dakikada magazin turu (26 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

26 Ocak 2021, Salı 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Simge Sağın: Öğrencilik zor işmiş

Simge Sağın: Öğrencilik zor işmiş

İstanbul Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü’nde okuyan Simge Sağın, konserleri yüzünden okula ara vermişti. Pandemiden dolayı işleri iptal olunca eğitimine devam kararı alan popçu, kalan 2 dersi verip mezun olabilmek için harıl harıl çalışmaya başladı. Simge “Finaller başladı. Bir sürü kayıt yapmam lazım. Öğrencilik zor işmiş” dedi.

Derin Didem

Derin Didem

Didem Soydan minicik bir bluz ile verdiği pozu Instagram’da paylaştı. Negatif eleştirilere önceden yayınladığı hikayesinde şu cevabı vermişti:

“Bazen insanlar zannederler ki yorumlarını süslediklerinden neyi ima ettikleri belli olmaz. Ama siz onları yazarken arkasındaki frekansınız cümlenize yansır.”

Didem’in bu derin cevabını takipçileri anlamakta zorlandı.

Kızıyla Türkiye’ye gelecek

Kızıyla Türkiye’ye gelecek

İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018’de evlenip Miami’ye gelin giden Ceyda Ateş 26 Kasım’da kızı Talya’yı dünyaya getirmişti. Çift ortak bir karar aldı. Ceyda Ateş, eşi işten güçten fırsat bulamasa bile yazın kızıyla Türkiye’ye gelecek. Çünkü Talya’nın küçük yaşlardan itibaren aile büyüklerinin yanında Türk kültürünü öğrenmesini istiyorlar.

Annesinin kızı

Annesinin kızı

Engin Altan Düzyatan geçen perşembe erkek arkadaşları ile Muğla’ya kampa gidince eşi Neslişah Alkoçlar çocukları ile birlikte Uludağ’ın yolunu tuttu. Babası Ender Alkoçlar’ın otelinde kalan Neslişah Alkoçlar, Ağustos 2018’de dünyaya gelen kızı Alara’ya kayak hocası Fidan Kırbaç Özbakır’dan ders aldırdı. İkinci gün minik Alara’nın tek başına kayması, görenleri şaşırttı. Eh genlerinde var. Ne de olsa annesi eski milli kayakçı. Kayak ve snowboard’da Türkiye şampiyonlukları var.

Bolu'da romantizm

Bolu'da romantizm

Alişan ile Buse Varol 2018’de evlenmiş, 2019’da oğulları Burak’a kavuşmuşlardı. Buse Varol kızları Eliz’e hamile. Doğumun da eli kulağında. Çift, Burak’ı da alarak hafta sonunu Bolu- Abant’ta geçirdi. Hem aşk tazelediler, hem de aile saadeti yaşadılar.

Güreş mi dans mı?

Güreş mi dans mı?

Dilasima Group’un varislerinden Dila Tarkan hafta sonunu yaklaşık 1.5 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Dağhan Doğruer ile Erzurum’da geçirdi. Palandöken’deki Sway Otel’in pistinde kayaktan çok akrobatik hareketler yaptılar. Karların üzerinde dans mı ettiler, güreştiler mi kimse anlamadı ama görenler gülmekten kendilerini alamadı.

Zirvede iki gün

Zirvede iki gün

Allan Hakko, Şubat 2020’da flört etmeye başladığı sunucu Burcu Esmersoy’dan haziranda ayrılmıştı. Ağustos’ta oyuncu Merve Oflaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgililer geçenlerde Uludağ’daydı. İki gün zirvede aşk perçinleyip, romantik anlar yaşadılar. Allan Hakko oğlu Benjamin Ali’nin annesi Azer Polat ile evliliğine 2015’te nokta koymuştu.

'Burnu aynı sen'

'Burnu aynı sen'

Özge Özder ile müzisyen Sinan Güleryüz 2011’de evlenmişti. 7.5 aylık hamile olan Özge Özder önceki gün doktor kontrolünden geçti. Bu anları da YouTube kanalında paylaştı. Oyuncu “Sizi kızımızla ve doktorumla tanıştırıyoruz” dedi. Özder’in ultrasona girdiği ve kızlarının ekrandaki resmini gösterdikleri videoda Sinan Güleryüz de eşine “Burnu aynı sen” diye sesleniyor.

'Aşkı özledim'

'Aşkı özledim'

Türkiye eski güzellerinden manken Sinem Sülün’ün uzun süredir hayatında kimse yok. Yalnızlıktan sıkılan Sinem Sülün, “İtiraf ediyorum aşkı özledim. Ama cesaretimi kırdılar. Denemeye bile korkar oldum. Yine de bu yıldan umutluyum. Aslında sorun bulmak değil. Kalbimin ritmini değiştirecek adam çıkmadı” dedi. 31 yaşındaki Sinem Sülün, 2015’te Mustafa Yüksel’den boşanmıştı.

Tek celsede boşandılar

Tek celsede boşandılar

Zeynep Selvili ile Kerim Çarmıklı 1.5 yıllık aşklarını Eylül 2016’da nikah masasına taşımıştı. Geçen yaz da ayrılık kararı almışlardı. Neden olarak Zeynep Selvili’nin kanser ve demans tedavisi gören babası Haluk Selvili’nin yanına, İzmir’e gitmesi gösterilmişti. Çift kısa süre önce tek celsede boşandı. Zeynep Selvili hâlâ babasının yanında.

Söz verdi sonra sildi

Söz verdi sonra sildi

Serdar Ortaç, POSTA’ya verdiği röportajda “Devlet bankası, ‘Sen Serdar Ortaç’sın seni mahkemeye verir miyiz evlat?’ dedi ve kredi borcumu 8 ay erteledi” diye konuşmuştu. Tepkiler üzerine sosyal medyadan açıklama yapan şarkıcı “Serdar’ın kredi borçlarını ertelediler ama çiftçinin borçlarını ödemediler diye haberler çıktı. Bugünden sonra çok çalışacağım ve çiftçilerin tüm borçlarını ben ödeyeceğim. Traktörlerini geri alıp çiftçilere vereceğim” dedi. Ancak bu paylaşımını çok geçmeden sildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Işın Karaca: Denyoluğuma geldi söyledim