5 dakikada magazin turu (27 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

27 Ekim 2020, Salı 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İvana'yı uçurdu

İvana'yı uçurdu

İvana Sert, Tarhan Telli’den Aralık 2019’da ayrılmış, temmuzda Sezer Dermenci ile yeni bir maceraya yelken açmıştı. Dün İvana Sert’in doğum günüydü. Sevgilisi sürpriz yaptı. Urla’da sahibi olduğu Ayşe Hanım Konağı’nın bahçesinde yakın dostlarının da davetli olduğu bir parti verdi. 41 yaşına basan İvana sevinçten havalara uçtu.

Minik Pamir için el ele

Minik Pamir için el ele

Cemiyet hayatının ünlüleri, kas güçsüzlüğü olarak bilinen ve ‘Gevşek Bebek Sendromu’ olarak tanımlanan SMA Tip 1 hastalığıyla mücadele eden Pamir Pekin için omuz omuza verdi. İlk olarak Arzu Sabancı, ‘Pamir’in Umut Mağazası’na satılması için ayakkabılarını bağışladı. Ardından Berrin Yoleri devreye girip kabanını satışa çıkardı. Önceki gün de Bahar Şer pantolononu, ayakkabısını, Beyza Uyanoğlu elbisesini bağışladı. Yasemin Özilhan’ın ise hem eşofmanı, hem de elbisesi Pamir bebek için açık artırma usulü satışa çıkarıldı.

'Var olma sebebim'

'Var olma sebebim'

Süreyya Yalçın’ın 2016’da evlendiği iş insanı Ozan Baran’ın dün doğum günüydü. Her yıl eşi için partiler veren Süreyya Yalçın bu kez evde kutlama yapmayı tercih etti. 44 yaşına basan Ozan Baran’a olan duygularını da şöyle dile getirdi:

“Soyadını gururla taşıyorum, iyi ki senin oldum. Allah başımdan eksik etmesin. Var olma sebebim, yaşama sevincimsin.”

'Ben bitti demeden yaz bitmez'

'Ben bitti demeden yaz bitmez'

1995 Miss Turkey Güzeli Sinem Güven karantina sonrası soluğu Çeşme’de almıştı. Tüm yazı kızı Defne Ersönmez ve sevgilisi Berent Akdemir ile geçirdi. Eski kraliçe önceki gün Çeşme’den bir fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşıp altına “Ben bitti demeden yaz bitmez” notunu düştü.

Tarz çift

Tarz çift

Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk önceki akşam Arnavutköy’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Burak Yamantürk işçi tulumundan ilham alan kıyafetiyle dikkat çekti. Özge Özpirinçci yazlık bir elbise-pantolon giymiş, tarzını Michael Jackson şapkasıyla tamamlamıştı.

Evi sırtında dolaşıyor

Evi sırtında dolaşıyor

Bir yıl önce İstanbul’dan Bodrum’a taşınan popçu Tan bu kez de evini sırtında taşımaya karar verdi. Otomobilinin üzerine çadır kurdu. Arkadaşlarıyla kamp tatiline çıktı. Ege kıyılarını dolaşan popçu “Kaplumbağa gibi evimi sırtıma aldım. Canım nerede konaklamak istiyorsa orada duruyor, doğa ile baş başa kalıyorum” dedi.

'Asil ile hava almaya çıktık'

'Asil ile hava almaya çıktık'

Bekir Aksoy 7 aylık oğlu Asil ile Nişantaşı’nda bir kafede görüntülendi. “Asil ile hava almaya çıktık” diyen oyuncu cep telefonuna gelen mesajlarla da ilgilendi. Asil’in meraklı bakışları da objektife böyle yansıdı.

Bir anda vazgeçti

Bir anda vazgeçti

Hadise 15 yıldır kullandığı uzun saçlarından bir anda vazgeçti. Kısa kestirip rengini de bir ton açtırdı. Yeni hali takipçileri tarafından çok beğenildi. Pop yıldızına “İşte şimdi tam yaşına yakışır bir imaj yakalamışsın” mesajları yağdı.

İsmail için seferber oldu

İsmail için seferber oldu

Bengü, SMA hastası çocuklara yardımcı olmak için harekete geçti. ‘SMA Tip 1’ hastası İsmail Çağan Demir’in annesi Pelin Demir ile Instagram’da canlı yayın yaptı. İsmail’in hikayesini dinlerken gözyaşlarını tutamayan Bengü, takipçilerini bağış yapmaya çağırdı. ‘SMA Tip 1’ hastası çocuklar, tek doz alınan bir ilaçla iyileşiyor. İlacın bedeli; 2 milyon dolar. Tedavi Avrupa ve ABD’de yapılıyor. Avrupa 21 kiloyu, ABD ise 2 yaşını geçen çocukları kabul etmiyor. Bu nedenle İsmail ve diğer hastalar zamanla yarışıyor. Türkiye’de 1900 SMA Tip 1 hastası çocuk var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Seçkin: İyi ki bu topraklarda doğdum