5 dakikada magazin turu (27 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

27 Ocak 2020, Pazartesi 09:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Demet Şener: Birbirimize uğurlu geldik

Demet Şener: Birbirimize uğurlu geldik

Demet Şener (42) ikinci evliliğini 3 aylık sevgilisi Cenk Küpeli (34) ile Haziran 2019’da yapmıştı. Ortak projeleri için gittikleri Dubai’den dönen çift önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Demet Şener, “Evlilik nasıl gidiyor?” sorusuna gülerek “Her şey çok güzel. Biz Cenk ile birbirimize müthiş iyi ve uğurlu geldik” yanıtını verdi. “Bebek düşünüyor musunuz?” sorusunu ise “Her şey nasip kısmet” diye cevapladı.


Demet Şener’in, martta boşandığı İbrahim Kutluay’dan Ömer ve İrem adlarında iki çocuğu var.

Analı kızlı ders aldılar

Analı kızlı ders aldılar

Kardelen Acar ilk bebeği Derin’i Aralık 2017’de dünyaya getirmişti. İkizleri İsmet ve Metin’i de Ekim 2019’da doğurmuştu. Kardelen, hafta sonu memleketi İzmir’de ailesinin yanındaydı. Fırsattan istifade kızı ile Çeşme’de özel bir binicilik merkezinde at binme dersleri aldı.

Rötarlı balayı Palandöken'de

Rötarlı balayı Palandöken'de

Fenerbahçeli eski yönetici Murat Aşık ile Gökçen Paprika, 2014’te aşk yaşamaya başlamış, 20 Aralık’ta Sultanahmet’teki Four Seasons Otel’de vuslata ermişti. İşten güçten tatile gidememişlerdi. Nihayet fırsat bulup rötarlı balayına çıktılar. Çiftin tercihi Erzurum Palandöken oldu. Sway Hotel’de kalıyorlar.

Hande Erçel: İnce eleyip sık dokuyorum

Hande Erçel: İnce eleyip sık dokuyorum

Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Hande Erçel önceki akşam Bebek Otel’deydi. Yanlarında kuzenleri de vardı. 4 saat yemek yiyip sohbet ettiler. Başrolünde olduğu dizi erken final yapan Hande Erçel, “Yeni sezon için şimdiden birçok teklif geliyor. Ben de ince eleyip sık dokuyorum” diye konuştu.

İlk ödülü Meksika'dan

İlk ödülü Meksika'dan

Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Umut Evirgen kulüp işletmeciliğinin yanısıra sinemaya da el atmıştı. Umut Evirgen’in ilk yönetmenlik denemesi olan ‘İyi Yemek Öldürür’, Romanya’da düzenlenen ‘11. Short to the Point Uluslararası Kısa Film Festivali’nde, ‘En İyi Kurgu’ ödülünü aldı. Şu an bedelli askerlik yapan Umut Evirgen dönüşte ödülünü sevgilisi Tuba Büyüküstün ile kutlayacak.

Yapımcıdan oyuncuya: Ödemesi yapılmıştır

Yapımcıdan oyuncuya: Ödemesi yapılmıştır

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı ‘Çiçero’ filminden parasını alamadığı için yapımcı Mustafa Uslu’ya 277 bin liralık icra ve haciz davası açtığı iddia edilmişti. Mustafa Uslu “Şirketimize ulaşan bir icra takibi ya da ihtarname yoktur. Erdal Beşikçioğlu’na oyunculuk bedeli ödemesi 2018’de yapılmıştır” dedi.


Mustafa Uslu kendisine ‘Müslüm’ filmiyle ilgili bir dava açılmadığını, Naim Süleymanoğlu’nun kızlarının ‘Cep Herkülü’ filmine ihtiyati tedbir taleplerini de mahkemenin reddettiğini belirtti.


POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Elazığ depreminin ardından konserler, yardımlar devam ediyor