5 dakikada magazin turu (28 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Ekim 2020, Çarşamba 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Korona günlerinde en ideali tenis

Korona günlerinde en ideali tenis

Eski manken Ece Sükan formunu korumak için sadece yediğine içtiğine dikkat etmekle kalmıyor, spor da yapıyor. En sevdiği de tenis ve yürüyüş. 43 yaşındaki Ece Sükan, “Tenis oynamak özellikle bugünlerde benim için çok ideal bir spor. Çünkü malum; sosyal mesafe sorunu yok. 3-4 yıldır oynuyorum, büyük faydasını gördüm” dedi. Ece Sükan tenis maçından sonra da modacı Arzu Kaprol ile buluşup yürüyüşe çıktı.

Yoga ustaları

Yoga ustaları

İbrahim Çelikkol ile eşi Mihre Çelikkol, yoga ve akrobasiyi birleştiren ‘acroyoga’ya merak saldı. Çift, birlikte en zor pozisyonları bile başarıyla yapıp Instagram’da paylaşıyor.


Mesafeler bu aşkı bitirecek mi?

Mesafeler bu aşkı bitirecek mi?

Hande Demir, 2011’de ikinci kez nikah masasına oturduğu, çocuklarının babası Erdinç Acar’dan 10 Temmuz’da Beykoz Adliyesi’nde tek celsede anlaşmalı olarak boşanmıştı. Geçen temmuzda adının dedikodulara karıştığı, o günlerde “Sadece arkadaşım” dediği İzmir’de oturan inşaatçı Cevdet Taşçeken ile de eylülde aşk yaşamaya başlamıştı. Cevdet Taşçeken geçenlerde sürpriz yaptı ve İstanbul’a geldi. Sevgililer, Yeniköy Fiko’da hasret giderip yemek yedi. Dedikoducular, aradaki mesafeler nedeniyle bu ilişkinin uzun ömürlü olmayacağını söylüyor.

"Toparlanmaya çalışıyorum"

"Toparlanmaya çalışıyorum"

Emre Aşık 2012’de evlendiği, çocuklarının annesi Yağmur Sarnıç’a Şubat 2018’de boşanma davası açmıştı. 27 Eylül’de de eşinin, kendisini öldürmek için tetikçi tuttuğunu iddia edip suç duyurusunda bulunmuştu. Zor günler geçirdiğini söyleyen eski futbolcu dün Metropol İstanbul’daydı. “Bu olaylar beni yorup gerdi ve geriye çekti. Toparlanmaya çalışıyorum, çocuklarım ile vakit geçirmek tek neşe kaynağım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Reynmen maskesiz görüntülendi