5 dakikada magazin turu (28 Nisan 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Nisan 2020, Salı 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Demet Akalın: Biz barbar değiliz

Demet Akalın: Biz barbar değiliz

ABD’li şov yıldızı Kim Kardashian, Instagram hesabından sözde Ermeni soykırımı ile ilgili mesajlar attı. Demet Akalın “Şöyle okkalı bir İngilizce ile yardım ettiğimiz ülkeleri yazın, Kim’i etiketleyeceğim. Biz barbar değiliz” diye tepki gösterdi. “Dümdüz küfür et” diyen takipçisine “Ramazan, ayıp olur” diye cevap verdi.

'Erkekte önce dişlere bakarım'

'Erkekte önce dişlere bakarım'

Oyuncu Biran Damla Yılmaz, Instagram’da takipçileriyle sohbet etti. Yüzlerce soru yağdı. Cevaplamadan önce en çok şu 3 soru üzerinde düşündü.

1) Bir erkekte önce neye bakarsınız?

Dişlerine. Beyaz, bakımlı, güzel dişler beni hemen etkiler.

2) Karşı cinste tahammül edemediğiniz şey nedir?

Zeka pırıltısı yoksa, bomboş şeylerden konuşuyorsa bir saniye durmam.

3) Aşkta terk eden mi, yoksa terk edilen taraf mısınız?

Genelde ben terk ettim. Şu anda yalnızım.

15 günde bir lahmacun izni

15 günde bir lahmacun izni

Karantinadan önce haftanın 7 günü spor salonunda ter döken Murat Boz bu süreçte kasları erimesin diye bir yöntem geliştirdi. Sabah-akşam 45’er dakika hocası Sami Hamidi ile on-line spor yapıyor. Hocası, Murat Boz’a ne yiyip içeceğini de söylüyor. Pop yıldızı çok sevdiği lahmacun, pizza ya da mantıyı hocasının belirlediği miktarda ancak 15 günde bir yiyebiliyor.

'Can kocam, can yoldaşım, yol arkadaşım'

'Can kocam, can yoldaşım, yol arkadaşım'

Çiğdem Kayalı (58) kendisinden 25 yaş küçük DJ Uğurcan Kaya (33) ile 2017’de evlenmişti. Sosyetik hiçbir arkadaşını çağırmadığı 10 kişilik nikahtan sonra hep şöyle dedikodular çıktı: “Arada çok yaş farkı var. Yakında boşanırlar."

İddiaların aksine çok mutlular. Dün üçüncü yıl dönümlerini kutladılar. Çiğdem Kayalı sosyal medyada eşine “Can kocam, can yoldaşım, yol arkadaşım” diye seslendi. Uğurcan Kaya’dan cevap gecikmedi:

“İki gözüm, hayat arkadaşım, can parçam. Zaman çaman üzüldük, sevindik, ağladık, güldük. Nice birlikte güzel yıllarımız olsun inşallah.”

Çiğdem Kayalı 3 yıldır “Yakında ayrılırlar” diyenlere Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron (43) ile kendisinden 24 yaş büyük eşi Brigitte Macron (67) örneğini veriyor:

Aramızda çok yaş farkı yok. Artık başka bir çağdayız! Fransa Cumhurbaşkanı ile eşinin arasında da yaş farkı var. Arada fotoğraflarına bakıyorum, tıpkı bizim gibi ne kadar da mutlular.

Doğukan ile Batıkan kazadan nasıl döndü?

Doğukan ile Batıkan kazadan nasıl döndü?

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço kardeşi Batıkan ile internetten aldıkları drone’u denedi. Bir kiloluk alışveriş torbasını havalandırıp eve uçuran ikili “Bakkal siparişlerini drone’lar teslim edebilir mi?” sorusunun cevabını aradı. Deney sırasında kazanın ucundan dönen Doğukan Manço “Az kalsın kardeşimi biçiyordum” dedi.

Kardeşe kutlama

Kardeşe kutlama

Ata Demirer, annesi Ayten Kaçar ile birlikte, kardeşi Cenk Demirer’in doğum gününü kutladı. Cenk Demirer’in pastasını üflerken çekilen karesini ınstagram’da paylaşan Ata Demirer kardeşine şöyle seslendi: “iyi ki doğdun Cengom, kardeşim, yol arkadaşım.” Cenk’e ünlülerden mesaj yağdı.

Minik serçe kedi oldu

Minik serçe kedi oldu

Sosyal medyada az paylaşımda bulunan Sezen Aksu bu kez şaşırttı. Instagram filtresi kullanarak kulak, bıyık ve burnuyla pembe bir kediye dönüştü. Ünlü dostlarından bol bol kalp ve alkış emojisi alan Sezen Aksu’ya takipçileri şöyle yorumlar yazdı: “Ağırbaşlı bir tavrınız vardı, şaşırdık”, “Sezen’in evde canı sıkılmış belli”, “Minik serçe kedi oldu.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alessandra Ambrosio kendini podyumda sandı