5 dakikada magazin turu (28 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Nisan 2021, Çarşamba 07:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
PARKTA ESKİ BAYRAMLARI ANDI

PARKTA ESKİ BAYRAMLARI ANDI

Burcu Esmersoy, Etiler’de spor yaptı. Sonra tüm kafe ve restoranlar kapalı olduğu için arkadaşlarıyla parkta buluştu. Habercilerin bayramda ne yapacağını sorması üzerine Esmersoy “Bayramları babaannem ve dedem ile geçirirdik. Bizim hep fikstir; birinci gün kabristan, sonrasında apartman komşuları bize gelir. Eski İstanbullu bir aileyiz. Artık dedemler olmadığı için bunlar çok uzak anılar” diye konuştu.

Ali KESER

GEÇMİŞE DÖNDÜ

GEÇMİŞE DÖNDÜ

Son dönemin parlayan yıldız oyuncularından olan Korcan Kol, önceki akşam Nişantaşı’ndaydı. Evine yürürken yolda gördüğü kağıt toplayan çocukla sohbet etmek için durdu. Bir süre çocuğun dertlerini dinleyen Kol, sonrasında harçlık verdi. Kağıt dolu arabayı yokuş yukarı çekmesine de yardım etti. Korcan Kol, geçtiğimiz aylarda verdiği röportajda bir dönem kağıt topladığını anlatmıştı.

Ali KESER

KESTANE KEBAP

KESTANE KEBAP

Son dönemde şarkıcılığa soyunan oyuncu Hande Subaşı önceki gün Nişantaşı’ndaydı. City’s çıkışı görüntülenen Subaşı, seyyar kestane satıcısının önündeydi. Sıcak kestaneleri paketletirken muhabirleri fark edip selam verdi. Setlere dönmeye hazırlandığını söyleyen Hande Subaşı “Yeni bir proje var. Ama söylemem doğru olmaz. Yakın zamanda duyarsınız” dedi.

Ali KESER

HEDİYE DEĞİL BAĞIŞ İSTEDİ

HEDİYE DEĞİL BAĞIŞ İSTEDİ

Aslıhan Karalar dün 22 yaşına girdi. Oyuncu doğum günü için hediye yerine ‘Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağış yapılmasını istedi. Karalar “Yeni yaşımın her zamankinden daha özel ve anlamlı olmasını istiyorum. Kanser hastası çocuklar için, umut ve gülümseme sebebi olmak için herkesten ve tüm sevenlerimden destek bekliyorum” dedi.

'BOTOKSTAN VAZGEÇEMEM'

'BOTOKSTAN VAZGEÇEMEM'

İrem Derici Bigo Live adlı bir internet televizyonuna konuştu. Film ve dizi teklifleri aldığını söyleyen Derici iyi bir oyuncu olmadığını söyledi. Şarkıcı “Zaten botokssuz bir suratın olması lazım. Botokstan vazgeçemem. Ancak Brad Pitt’ten teklif gelirse vazgeçerim” dedi.

SOKAKTA KAFE KEYFİ

SOKAKTA KAFE KEYFİ

Yeni bir proje için yaşadığı Fransa’dan kesin dönüş yapan Fırat Çelik önceki gün Cihangir’de arkadaşları ile buluştu. Apartmanın önüne masa ve sandalye koyarak mekanlar kapalı olmasına rağmen sokakta kafe keyfi yaşadılar. Çelik “İki ay sonra yeni dizinin çekimlerine başlıyoruz. Defne Kayalar ve Hazar Ergüçlü partnerim olacak” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şancı: Pandemi tutumlu olmayı öğretti