5 dakikada magazin turu (29 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

29 Ekim 2020, Perşembe 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Leyla annesini zayıflattı

Leyla annesini zayıflattı

Oyuncu Seda Bakan 1 yaşındaki kızı Leyla ile Bebek’te görüntülendi. Yeni yürümeye başlayan Leyla bir dakika olsun yerinde durmak istemedi. Haliyle Seda Bakan da sürekli hareket halindeydi. “Kızımın arkasından koşturmaktan zaman nasıl geçiyor anlamıyorum. Bu sayede de zayıflayıp forma girdim. Geçen yaz kiloluydum. Kendimi magazin sayfalarında görünce moralim bozulmuştu. Ama şu an iyiyim” dedi. İkinci çocuğu şimdilik düşünmediğini de söyledi.

Ali KESER


Teklif çok

Teklif çok

Best Model 2017 Türkiye birincisi Aslıhan Karalar önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’daydı. Spordan çıkıp alışverişe geldiğini söyledi. Oyunculuk yapan Aslıhan, “Şu sıralar birçok teklif var. Senaryoları okuyorum. İçime sinen proje olursa, ekranda olacağım” dedi.

Demet'e benzetildi

Demet'e benzetildi

Kolombiyalı oyuncu, model Sofía Vergara #tbt paylaşımında Demet Özdemir’e benzetildi. Si

Haftada bir gün

Haftada bir gün

Adını taşıyan koleksiyon ile modacılığa da başlayan Nebahat Çehre önceki gün Zorlu AVM’deydi. Spor tarzıyla genç kızlara taş çıkartan bir hali vardı. Çehre “Haftanın bir günü, kısa süreliğine dışarı çıkıyorum. Maske, şapka ve gözlükle dolaşıyorum” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bestemsu Özdemir, aracının inen lastiğini kendi şişirdi