5 dakikada magazin turu (29 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

29 Mart 2021, Pazartesi 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İki şarkıyla listede

İki şarkıyla listede

Şarkıcı Hande Ünsal bir ilke imza attı. Haftalık olarak radyo ve TV’lerde en çok çalan şarkıları listeleyen Telifmetre verilerine göre iki eseriyle Top 10 listesinde yer almayı başaran ilk isim oldu. Ünsal, yeni şarkısı ‘Çok Sevmekten’ ile birinci, kasımda çıkardığı ‘Sözüm Söz’le dokuzuncu sırada. ‘Çok Sevmekten’ YouTube’da da 2 haftada 5.7 milyon kez izlendi.

Oğlu istedi ajan oldu

Oğlu istedi ajan oldu

Şeyda Coşkun ile eşi Uğursay Yeğin, 2015’te dünyaya gelen oğulları Arat için önceki gün doğum günü partisi verdi. Kutlama, Şeyda Coşkun’un ablası Tuğba ile ortak olduğu Ortaköy’deki Be Light Kitchen’da yapıldı. Şeyda oğlunun isteği üzerine ajan oldu. Siyah bir tulum giydi, peruk ve beline oyuncak tabanca taktı. 6 yaşına basan Arat’tan daha çok eğlendi.

1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz’ın geçen cumartesi doğum günüydü. Pandemi nedeni ile kalabalık bir kutlama yapmak istemeyen eski kraliçe, Hollandalı eski eşi Watze de Vries’ten olan çocukları Tara, Dante, Daniel, annesi Birsen ve kardeşi Nihan Kaymaz’ı alıp sabah saatlerinde Conrad İstanbul Otel’e gitti. Geceyi otelde geçirdiler. 47 yaşına basan Özlem Kaymaz “Yıllar çok hızlı akıp gitti” dedi.

Hayaller gerçekleşti

Hayaller gerçekleşti

Şarkıcı Gaye Su Akyol birçok ünlü gibi kıyafet, çanta, ayakkabı değil, kilim tasarladı. ‘Leyla’, ‘Sayfiye Havası’, ‘Güneş Tanrıçası ile Tanışma’ adlarını verdiği kilimleri, internet sitesi thekeep.shop’ta dün satışa çıktı. Gaye Su Akyol, “Çocukluğumdan beri Anadolu kilimlerine olağanüstü bir ilgi ve sevgi duyuyorum. Anneannemin evindeki kilimlere, halılara bakıp hayaller kurar, hikayeler uydururdum” dedi.

Çöp topladı

Çöp topladı

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran hafta sonunu Çanakkale Assos’ta geçirdi. Karda kışta bile balık yakalamak için dalış yapan iş insanı, bu kez sahilde mıntıka temizliğine çıktı. Bir elinde torba, saatlerce çöp topladı.

16 günde taburcu edildi

16 günde taburcu edildi

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi, TİM eski Başkanı Oğuz Satıcı 12 Mart’ta Bodrum’da golf arabasından asfalt yola dümüş, beyin kanaması geçirmişti. Hemen Bodrum Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan 56 yaşındaki iş insanının yanından 2008’de boşandığı Ala Sarsılmaz ve kızları Mina ile Diba hiç ayrılmamıştı. Dostlarını üzüntüye boğan Oğuz Satıcı 16 gün sonra iyileşti. Dün taburcu oldu. Hastaneden çıkarken de yanında yine eski eşi ve kızları vardı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Ceylan ile Pınar Tartan kavuşacakları günü bekliyor