5 dakikada magazin turu (29 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

29 Nisan 2021, Perşembe 07:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ROMANTİZM ZİRVE YAPMIŞ

ROMANTİZM ZİRVE YAPMIŞ

Kerem Bürsin ile ekran partneri Hande Erçel, dizileri sezon finali yapınca 10 gün önce Maldivler’e gitmişti. Sette başlayan arkadaşlıklarının artık aşka dönüştüğü söylenen ikili dün Türkiye’ye geldi. Ama adada birlikte çektirdikleri mutluluk ve romantizm kokulu fotoğraflar yeni ortaya çıktı.

BOĞAZ TURU

BOĞAZ TURU

Uzun süredir kalbi boş olan oyuncu Ekin Türkmen, eylülde organizatör Ceyhun Göney ile aşk yaşamaya başladı. Sevgililer önceki gün Rumelihisarı’ndaydı. İlk kez birlikte görüntülendiler. Boğaz turu atan ikili güzel havanın tadını çıkardı.

Ali KESER

TEK HAYALİ ÇARKIFELEK

TEK HAYALİ ÇARKIFELEK

Mehmet Ali Erbil yıllarca yarışma programı Çarkıfelek’i sunmuştu. Ama malum son iki yıldır hasta. Sinema eğitimi alan kızı Yasmin Erbil, “Yeni sezon için dizilerden teklif geliyor. Bir de hayalim var; Çarkıfelek’i sunmak. Bakarsınız gerçek olur” diye konuştu.

Ali KESER

SEVGİLİ DEĞİL ARKADAŞ

SEVGİLİ DEĞİL ARKADAŞ

Ümit Kantarcılar önceki gün Bebek’teydi. Yeni dizisi Kazara Aşk’taki rol arkadaşı Sude Zülal Güler ile yürüyüş yapıyordu. Objektifleri fark edince telaşlandılar. Ümit Kantarcılar, “Yeni bir aşk mı?” sorusuna “Yok hayır. Biz sadece arkadaşız, özel bir ilişkimiz yok” yanıtını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 29 Nisan Boğa, Akrep, Oğlak ve diğer burç yorumları