5 dakikada magazin turu (29 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

29 Ocak 2021, Cuma 08:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Lise müzikali yazdı

Lise müzikali yazdı

Aleyna Tilki başrol oynadığı dizide bir lise öğrencisini canlandırıyor. Set olarak kullanılan okulda poz veren Aleyna bu karesinin altına Disney’in ünlü filminden esinlenerek “High school musical” (Lise müzikali) yazdı.

Gaga Ece'nin izinde

Gaga Ece'nin izinde

Ece Gürsel ‘Vur Kalbimden’ şarkısının klip çekimlerinde rol arkadaşıyla maske üzerinden öpüşmüş ama bu görüntüler kullanılmamıştı. Ece Gürsel bu hareketiyle bir akım başlattı. Lady Gaga da ABD Başkanı Joe Biden’ın yemin töreninde teknoloji girişimcisi sevgilisi Michael Polansky’yi böyle öptü. Sosyal medyada “Lady Gaga, Ece Gürsel’i taklit etti” yorumları yapıldı.

Kart yoksa nakit var

Kart yoksa nakit var

Demet Akalın önceki gün İstinyePark’ta alışverişteydi. 45 dakika Beymen mağazasından ürün seçen Akalın’ın çıkışta eli boştu. Şarkıcı “Banka kartlarımı bir önceki çantamda unutmuşum, hiçbir şey alamadım” dedi. Alışveriş merkezinin içindeki banka şubesinden para çeken Akalın geri dönüp ayırttığı kıyafetleri aldı.

Dolunay dansı

Dolunay dansı

2021’in ilk dolunayı Türkiye’de dün gece görüldü. Akşama hazırlık yapan Serenay Sarıkaya öğleden sonra dans ettiği görüntüleri paylaşıp Ingilizce olarak “Dolunay dansı” yazdı. Dolunayın insanın duygusal durumunu etkilediğine ve içini kıpır kıpır ettiğine inanılıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Öztürk: 30’dan sonra bende çok şey kırıldı