5 dakikada magazin turu (3 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

03 Ekim 2020, Cumartesi 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 “Coşkum büyük”

“Coşkum büyük”

Hazal Kaya’nın dün doğum günüydü. Oyuncu, 2019’da evlendiği, oğlu Fikret Ali’nin babası Ali Atay’ın organize ettiği kutlama ile yeni yaşına girdi. Hazal Kaya, “30’uncu yaşımı kutluyorum. Coşkum büyük. Ben buna değerim” diye konuştu. Hazal Kaya için çekimleri devam eden ‘Benden Ne Olur’un setinde de parti düzenlenecek.


Galoşla yürüyüş

Galoşla yürüyüş

Bestemsu Özdemir, Nişantaşı’nda doktor kontrolüne gitmişti. Oyuncu, çıkarmayı unuttuğu galoşları ile sokakta uzun süre yürüdü. Yanından geçen birinin ayaklarını işaret etmesiyle galoşları fark edip çıkardı.


2.5 ayda formuna kavuştu

2.5 ayda formuna kavuştu

Başakşehirsporlu Volkan Babacan’ın eşi spiker Hilal Özdemir, 20 Temmuz’da ikizleri Ayşe ve Bade’yi kucağına almıştı. Hilal Özdemir henüz 2.5 ay geçmesine rağmen hamilelik döneminde aldığı kiloları verdi.


Baba oluyor

Baba oluyor

Futbolcu Hakan Çalhanoğlu ikinci kez baba oluyor. Mutlu haberi eşi Sinem Çalhanoğlu, minik kızı Liya’nın elinde tuttuğu ultrason fotoğraflarıyla duyurdu: “Liya’mız abla oluyor”

Fahriye Evcen'den doğal fotoğraf

Fahriye Evcen'den doğal fotoğraf

Fahriye Evcen, “filtre ve photoshop’u abartıyor” yorumlarına en doğal haliye karşılık verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçin Terzioğlu: Hazal'ın dediğini anlıyorum!