5 dakikada magazin turu (3 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

03 Mart 2021, Çarşamba 08:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dünyanın her yerinden izleniyoruz

Dünyanın her yerinden izleniyoruz

‘Retrograde’ isimli ilk İngilizce şarkısıyla dünyaya açılan Aleyna Tilki’nin klibi büyük ilgi gördü. Aleyna başarısını şu sözlerle duyurdu: “YouTube’da 3 günde 5 milyon izlenmeye ulaştık. Müzik platformlarında birçok dünya listesinde üst sıralara yükseldik. Resmi olarak dünyanın her yerinden izleniyoruz. Teşekkür ederiz.”

Vitamin takviyesi

Vitamin takviyesi

Koronavirüs salgınından sonra kliniklerde vitamin takviyesi almak moda oldu. Rıza Kocaoğlu da modaya uydu ve koluna serum iğnesini taktırdı. Glutatyon ve vitamin takviyesi aldığını söyleyen oyuncu böylece hastalıklara karşı korunduğunu belirtti. İnsan vücudunda da doğal olarak bulunan glutatyon temelde hücrelerin daha işlevsel bir şekilde faaliyet göstermesine olanak sağlıyor.

Yorgun düştü

Yorgun düştü

Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat, Ağustos 2020’de nikah masasına oturmuştu. O ara dizileri devam ettiği için balayına çıkamayan çift, geçen hafta Meksika’nın çılgın eğlenceleri ile tanınan kenti Tulum’a gitmişti. Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat sadece denizin güneşin tadını çıkarmadı. Önceki gün golf dersleri de aldı. Zeynep Tuğçe Bayat, “Evet çok keyifli. Ama zannettiğim kadar kolay değilmiş. Aksine çok zormuş. Gerçekten yoruldum” diye konuştu

Evlilik sorusuna yanıt yok

Evlilik sorusuna yanıt yok

Oyuncu Gamze Topuz kızı Elif Naz'ın babası, 2014'te nikah masasına oturduğu meslektaşı Ümit Kantarcılar'dan Mart 2015'te boşanmıştı. 2017'de eski futbolcu Tümer Metin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Uzun süredir ortalıkta görünmeyen sevgililer önceki gün Etiler Akmerkez'deydi. Kız arkadaşını, babası ile de tanıştıran Tümer Metin, "Evlilik var mı?" sorusuna "İlişkimiz çok güzel gidiyor" yanıtını vermekle yetindi. Tümer, 2012'de Cansu Cansuduran ile 12 yıllık evliliğini noktalamıştı.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Minik Kuzey’in ayağı çatladı