5 dakikada magazin turu (3 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

03 Şubat 2020, Pazartesi 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Asuman Dabak'ın 50'nci yaşına özel kutlama

Asuman Dabak'ın 50'nci yaşına özel kutlama

Asuman Dabak’ın cumartesi doğum günüydü. Oyuncu, 50’nci yaşını Ataşehir Sahan Restaurant’ta kutladı. Meslektaşlarının yanı sıra aralarında Fulya Gündoğdu, Gül Ergi, Sinem Nefesoğlu’nun da olduğu sosyetik isimler Asuman Dabak’ı yalnız bırakmadı.


Bennu Yıldırımlar, Asuman Dabak’a sürpriz yapıp kutlamaya geldi.

Başak Sayan'ı kimse tanıyamadı

Başak Sayan'ı kimse tanıyamadı

Başak Sayan önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’daydı. Hiç makyaj yapmadığı için görenler tanımakta zorlandı. 42 yaşındaki Başak Sayan yine de fotoğraflarının çekilmesine tepki göstermedi, aksine poz bile verdi.

Wilma Elles: Aşk olmadan yaşayamam

Wilma Elles: Aşk olmadan yaşayamam

2010’da ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisi için Türkiye’ye gelen Alman oyuncu Wilma Elles, 2014’te Kerem Göğüş ile evlenmişti. Temmuz 2015’te ikizleri Melodi Evita Veronika ve Milat Aristo Kerem’i Amerika’da doğurmuştu. Mart 2019’da Kerem Göğüş’ten ayrılan Wilma Elles, Sarıyer gazetesine röportaj verdi:

“Aşk olmadan yaşayamam. Ama bazen sevdiğin insanı, kendinden korumak için uzak tutmak gerekir. Aşk kesinlikle her şeyi affeder”

Yine kız geliyor

Yine kız geliyor

Cennet Süzer'in kızı Enci Teker 2007’de nikah masasına oturduğu reklamcı Alinur Velidedeoğlu’ndan ihanete uğradığını iddia ederek 2015’te boşanmıştı. Ocak 2016’da BLG Capital’in yöneticisi Amerikalı Frank RoccoGrande ile evlenmiş, İngiltere’ye gelin gitmişti. Aynı yılın eylül ayında ise kızını dünyaya getirmiş, kayınvalidesi Caroline RoccoGrande’nin adını vermişti. Enci ikinci kez hamile. Yine bir kızı olacak. Önceki gün Londra’daki sosyetik kulüp Mark’s’ta babyshower düzenledi. Cennet Süzer bunun için İngiltere’ye uçtu. Enci bebeğine Elizabeth Cennet ismini koyacak.


POSTA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceyda Düvenci’nin eski eşi Engin Akgün: Kızımı polemik konusu yaptırmam