5 dakikada magazin turu (3 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

03 Şubat 2021, Çarşamba 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Telefonu tam 4.5 kilo

Telefonu tam 4.5 kilo

Mücevher markası Bee Goddess’ın kurucusu Ece Şirin 2011’den beri Cemil Dinçmen ile birlikte. Takı tasarımı da yapan Cemil Dinçmen malum; ‘Yüzüklerin Efendisi’. Elleri yüzükler, kolları bileklikler, boynu kolyelerle dolu. Sadece bu kadar mı? Cep telefonu da sıra dışı. Takılarla kaplanmış durumda. Gülle gibi de ağır tabii ki. İnanamayacaksınız ama telefonu tam 4.5 kilo.

Çikolata kaçamağı

Çikolata kaçamağı

Bengü, Ağustos 2019’da kızı Zeynep’i dünyaya getirmişti. Popçu dün eşi Selim Selimoğlu’nu, bebeklerine ilk kez çikolata yedirmek isterken yakaladı! “Gizli gizli tattırıyordu sağ olsun. Bir de ‘Yemedi’ diyor” diye konuştu.

'Bebeğimi kimseye emanet edemem'

'Bebeğimi kimseye emanet edemem'

Soner Sarıkabadayı 2015 Kolombiya Güzeli Madelein Lopez Camelo ile 4 Ekim’de evlenmişti. 8 Ekim’de de oğulları Hasan Matias dünyaya gelmişti. Önceki gün ailece Vadistanbul’daydılar. Popçu, “Oğlumuza eşim bakıyor. Her şeyin üstesinden geliyor. Şimdilik dadıya ihtiyaç duymadığını söylüyor” dedi. Eski kraliçe “Bebeğimi kimseye emanet edemem” diye konuştu. Dün de Madelin Lopez Camelo’nun doğum günüydü

Hediyesi kayak tatili

Hediyesi kayak tatili

1996 Türkiye Güzeli Pınar Tezcan, 2010’da Derin, 2012’de Duru’yu, 2018’de de Doğa’yı kucağına almıştı. Geçenlerde Derin’in doğum günüydü. 11 yaşına bastı. Pınar Tezcan ile eşi, iş insanı Kerem Özçapkın hediye niyetine kızlarını Erzurum Palandöken’deki Sway Hotels’e kayağa götürdü.

Hira'nın adına hediye

Hira'nın adına hediye

Demet Akalın’ın kızı Hira 4 Şubatta 7 yaşına girecek. Pandemiden dolayı bu sene kutlama yapamayan Demet Akalın, partiye harcayacağı parayı köy okullarına bağışladı. Ağrı’daki 200 çocuğa mont ve bot gönderdi.

Önce güven sonra aşk

Önce güven sonra aşk

Simay Barlas, Gardırop dergisine konuştu. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncu, “Aşk çok saf, temiz, büyülü ve gerçek bir duygu. İnsanı besler. Ben ne yaparsam yapayım, aşkla ve tutkuyla yaparım” dedi. Sonra ekledi:

“Birinden etkinlenmem için her şeyden önce ona güvenebilmem gerekiyor. Dürüstlük benim için çok önemli.”

İşte Simay Barlas’ın açıklamaları:

  • “Hayal gücüm; benim en yakın arkadaşım.”
  • “Çok planlı, programlı yaşamayı sevmem.”
  • “Bir şeyi aklıma koyduğum zaman ona ulaşmak için elimden geleni yapar ve sonunda amacıma ulaşırım.”
  • “Alışveriş konusunda takıntılıyım, bir şeyi beğenirsem her rengini alırım.”
  • “Ekranda kendimi izlemekten hoşlanmam. Zor tatmin olurum. Hep daha iyisini isterim.”

Dağda ev alacak

Dağda ev alacak

Kaz Dağları'ndaki tatilinden dönen Serenay Sarıkaya önceki gün Bebek'te görüntülendi. Karşısında habercileri görünce “Basın toplantısı mı var? Bu ne kalabalık arkadaşlar?” dedi. Bergen’in hayatını anlatan filmde başrolde olan oyuncu “Çekimleri askıya aldık. Ama başka işler başladı. O nedenle Kaz Dağları’ndan döndüm. Orada ev almayı düşünüyorum” diye konuştu. Sarıkaya’nın bir omzunu açıkta bırakan bluzu ve 10 bin liralık Prada çantası dikkat çekti.

'Merhametli bir insan olsun'

'Merhametli bir insan olsun'

2018’de Can Bonomo ile evlenen Öykü Karayel oğulları Roman’a 6.5 aylık hamile. L’Officiel dergisine konuşan oyuncu “Şu sıralar tarifi olmayan değişik duygular yaşıyorum. Bir tarafım yabancılaşıyor, inanamıyor anne olacak olmama, bir tarafım da bayağı güveniyor kendine. Değişik bir his. Oğlumuz duyarlı, dürüst ve merhametli bir insan olsun. Sanki bunları öğretebilirsek geri kalan her şeyi bir şekilde halleder gibi geliyor bana” dedi. Aşk hakkında da konuşan Karayel duygularını şu sözlerle ifade etti:

“İlişki zor bir şey. Aşk, sevgi, beraber aynı şeylere gülebilmek, bunlar çok önemli ihtiyaçlar. Ama görüyoruz ki bazen bunlar da olsa bitiyor ilişki.”

Ötekileştirmeye karşı

Ötekileştirmeye karşı

Didem Soydan MX markası için yapılan moda çekiminde mesaj verdi. “Geleceğin ve kalitenin cinsiyeti yoktur” sloganlı kampanyada birçok alanda olduğu gibi moda endüstrisinde de görülen cinsiyetçi tavra dikkat çekildi. Soydan “Sadece kadın-erkek ayrımının değil, feminen, maskülen, unisex gibi sıfatların, toplumsal cinsiyet rollerinin, bütün ötekileştirmelerin karşısında durmayı hedefliyoruz” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Yener'den Bülent Serttaş'a gönderme