5 dakikada magazin turu (30 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

30 Ekim 2020, Cuma 08:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gülçin’in davetinde virüs riski yok

Gülçin’in davetinde virüs riski yok

Hepsi grubunun eski üyesi Gülçin Ergül, 4’üncü albümünü bugün çıkardı. 10 şarkıdan oluşuyor. Adı: ‘Davet’. Yıldız Tilbe’den sıfır kilometre bir şarkı alan Gülçin, 1.5 yıldır hazırlık yaptığını ve çok iddialı olduğunu söyledi.

Evlilik gündem dışı

Evlilik gündem dışı

Hande Ünsal 2013’te müzisyen Serkan Balkan ile nikah masasına oturmuş ama kıskançlık nedeniyle kısa sürede boşanmıştı. Eski çift yaklaşık 2 yıl önce de tekrar bir araya gelmişti. Yeni klibi için kamera karşısına geçen Hande Ünsal, “Serkan Bey ile ikinci kez evlenecek misiniz?” sorusuna “Şimdilik hayır. İlişkimiz çok güzel, tatlı tatlı ilerliyor. Böyle mutluyuz” yanıtını verdi.

Türkü albümü çıkardı

Türkü albümü çıkardı

Ferhat Göçer’in Türk Halk Müziği’nin unutulmaz eserlerini seslendirdiği ‘Anadolu Aryaları Vol.1’ bugün çıkıyor. Albüm hem dijital platformlarda hem de özel bir konseptle plak olarak yayınlanıyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 29 Ekim filmi için söylediği türkülerle de gündeme gelen Göçer “Serinin ilk dokuz eserini bugün dijital platformlarda sunacağız. Kalan dokuz eseri ise ilerleyen zamanda paylaşacağız” dedi.


Tiyatro sahnesinde

Tiyatro sahnesinde

2009’da hayatını kaybeden Prof. Dr. Türkan Saylan sağlık taramalarıyla birçok kişiyi tedavi etmiş, toplumdan dışlanan cüzzam hastalarına kucak açmıştı. Gandi Ödülü’ne layık görülen Saylan sayesinde okula gidemeyen birçok çocuk da eğitim almıştı. Ayşe Kulin’in ‘Türkan Tek ve Tek Başına’ adlı eserinden Barbaros Uzunöner’in uyarladığı tiyatro oyununda Melike Aslı Kılan rol alıyor. Oyun 18 Kasım’da Profilo Kültür Merkezi’nde, 19 Kasım’da Kadıköy Duru Tiyatro’da sahnelenecek.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Esmersoy: Böyle bir şey yok, yalan!