5 dakikada magazin turu (30 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

30 Haziran 2020, Salı 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çaycı Hüseyin isyan etti

Çaycı Hüseyin isyan etti

Twitter alemi, ‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Çaycı Hüseyin’i Alparslan Özmol’u (44) ayda en az 2 kez çeşitli nedenlerle öldürüyor ve oyuncuyu TT yapıyor. Alparslan Özmol her defasında “Gençler yapmayın, etmeyin. Annem korkudan çılgına dönüyor” dese de dinletemiyor. Twitter önceki gün bir kez daha ‘Ünlü oyuncuyu kaybettik’ haberiyle çalkalandı. Özmol “Annem yine aradı. ‘Biliyorum, iyisin. Ama yine sorayım’ dedi. Sokağa çıktım, biri yanıma gelip ‘Abi sen ölmedin mi?’ diye sordu. Anlıyorum, gençler bana olan sevgisini böyle dile getiriyor. Ama ikide bir ölmekten bıktım” dedi. “Bazı espriler çok yaratıcı, gülüyor musunuz?” sorusuna ise şu cevabı verdi:


“Kahkaha bile atıyorum. Sağ olsunlar, bu sayede ömrümü uzatacaklar.”

Spor ve aşk

Spor ve aşk

İbrahim Kutluay 2 hafta önce çocukları ile Bodrum’da tatil yapmıştı. Şimdi de sevgilisi Edvina Sponza ile Çeşme’de görüntülendi. Çift el ele poz verdi. Edvina Sponza “Sabah spor yaparken yakaladınız, şimdi de el ele. Sizden bir şey kaçmıyor” dedi. İbrahim Kutluay ise tatillerinin çok güzel geçtiğini söyledi.

Orhan Baba'ya hediye yağmuru

Orhan Baba'ya hediye yağmuru

Bodrum’da tatil yapan Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre’nin, gittikleri bir konserdeki maskeli fotoğrafları ‘Maskeli Orhan Baba’ başlığıyla sosyal medyayı sallamıştı. Bu karenin ardından çifte ünlü markalardan 100’e yakın süslü, desenli maske hediye gitmiş. “Orhan Baba takarsa reklamımız olur” demişler. Ancak Gencebay tercihini sade modellerden yana kullanıyor.

Sörfte Sait Faik

Sörfte Sait Faik

Oyuncu Sedef Avcı eşi Kıvanç Kasabalı’ya sörf tahtası üzerinde poz verip altına Sait Faik Abasıyanık’ın bir sözünü paylaştı: En güzel reçeteyi Sait Faik yazmış;


‘Tek ihtiyacım olan şey, bir deniz kıyısında sabaha kadar oturup olan biteni gözden geçirdikten sonra kafasında her şeyi aşmış bir insan olarak kalkıp gitmek.’

Kas itirafı

Kas itirafı

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, YouTube’daki Katarsis programında bir itirafta bulundu:


“Bir dönem zayıftım. Kız arkadaşım TV izlerken bir erkeğin kasları ile ilgili yorum yaptı. Bozuldum, komplekse girdim. Sonra ayrıldık. Spora başlayıp kaslandım. Bu bana büyük özgüven getirdi.”

'Kraliçe olmak kolay değil'

'Kraliçe olmak kolay değil'

Şevval Şahin yüzüne ve vücuduna uyguladığı bakımları bir an bile aksatmıyor. Bu anları da Instagram sayfasında paylaşıyor. Kraliçe dün maske ve masaj yaparken şunları söyledi:


“Herkes bu işlerin kolay olduğunu düşünüyor. Ama ciddi mesai. Kraliçe olmak kolay değil.”

'Öğren de gel'

'Öğren de gel'

Brezilyalı oyuncu Jessica May eşi Hüseyin Kara’yı tavlada art arda yenerek “Öğren de gel” dedi. Jessica bir gün önce de plajda, top sektirerek eşine futbol dersi vermişti. Akıcı Türkçesi ve Türk mutfağına hakimiyeti ile de bilinen Jessica “Kafama koyarsam, üstesinden gelmeyeceğim iş yok” diyor. Zaten takipçileri de kendisine ‘Süper Yenge’ diye sesleniyor.

Cam kenarı keyfi

Cam kenarı keyfi

Ebru Polat, Bodrum’da 3 aylığına 80 bin TL ödeyip kiraladığı evinin manzarasını paylaştı. Cam kenarında Hint dizileri izlediğini söyleyen Polat "Bu benim için terapi. Oradaki romantik ve temiz aşklara hayranım" dedi.

Gözde bekar

Gözde bekar

Oyuncu Engin Öztürk her yıl Çeşme’de sezonu açıyor. Rutinini de hiç bozmuyor. Önce spor salonunda ter döküyor ardından kendini serin sulara bırakıyor. Öğleden sonra da beach partilerinde görüntülenen Engin Öztürk, Çeşme sahillerinin en havalı ve gözde bekarı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökhan Özoğuz ilk kez paylaştı